Kredi Kartı

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Ziraat Bankası müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından yıllık aidat ücretini bazı kartlarından alırken bazı kredi kartlarından almamaktadır. Ziraat Bankası diğer bankaların müşterilerine vermiş olduğu kredi kartlarının yıllık aidat ücretinden çok daha düşük bir ücret almaktadır. Yıllık aidat ücretinin düşük olması birçok kişinin Ziraat Bankası kredi kartları yıllık aidat ücreti konusunda araştırma yapmasına vesile olmuştur.

Bankkart Combo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Biz de bu yazımızda Ziraat Bankasından aldığınız Kredi kartlarında ödeyeceğiniz yıllık aidat ücretleri ile aidat ücreti olmayan kredi kartları listeleyeceğiz. Eğer Ziraat Bankasından kredi kartınız yoksa ve kredi kartı almayı düşünüyorsanız, Ziraat Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları ve özellikleri başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yıllık Hizmet Ücreti

Bildiğiniz üzere Ziraat Bankası müşterilerine öğrenciler dışında tek bir kredi kartını sunmaktadır. Kendi içerisinde özelliklerine göre 3 farklı seçenek ayrılmış olan bankkart, Klasik, Gold ve Platin olmak üzere müşterilerim kullanımına sunulmuştur.

Bankkart Combo Lira Taksit İşlemi Nasıl Olur?

Eğer Ziraat Bankası’ndan bankkart klasik kredi kartına alırsanız yıllık aidat ücreti olarak 10 Türk lirası ödersiniz. Eğer biraz daha yüksek limitler ile bankacılık işlemlerini halletmek istiyorsanız alabileceğiniz olan Gold Kart yıllık aidat ücreti olarak 39 Türk lirası almaktadır. Hem tüm kredi kartları işleminden yararlanmak hem de asistan hizmetlerinden yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerine verilen bankkart platin kredi kartı için yıllık aidat ücreti 47 Türk lirasıdır.

Bankkart Genç Nedir?

Ziraat Bankası’ndan alınabilen bu üç kartın aslı sizde dururken ek kart alma talebiniz doğrultusunda klasik kart için 11 Türk lirası Gold kartın ek kartı için 19 Türk lirası ve platin kartın ek kartı için 10 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir.

Bankkart Genç Harçlık Nakit Avans Nedir?

Eğer aidat ücreti ödemek istemiyorsanız ve daha kısıtlı Bir kredi kartı ihtiyacınız varsa Ziraat Bankası’ndan aidatsız kredi kartı alabilirsiniz. Son olarak gençlere yönelik denilen Ziraat Bankası Genç kredi kartı yıllık 15 Türk lirası aidat ücreti ile işlem görmektedir.

Bankkart Genç Kredi Kartı Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Kısacası yukarıda saydığımız tüm kredi kartları Ziraat Bankası’nın müşterilerine vermiş olduğu kredi kartlarıdır. Bu kredi kartlarından birini aldığınız zaman yıllık aidat ücretlerini ödersiniz.

Lakin bir sonraki yazımızda Ziraat Bankası’ndan alınan kredi kartlarından aidat iade işlemi nasıl yapılır başlıklı konumuzda okuyarak siz de kredi kartınızla ödeme yapmış olduğunuz aidat ücretini geri alabilirsiniz.

Yeni Hizmet -> Ücretsiz Kredi Notunuzu Sorgulamak için Tıklayın!!

Benzer Konular

7 Yorum

  1. Ziraatbankkart buay 49 tl.aidat üçreti kesmiş lütfen iade ediniz.Aksi taktirde kartlarımı ve hesabını kapatacağım

  2. 4446 7707 3668 2446 nolu kredi kartıma 21.03.2020 tarihinde 49.00 lira borç yazıldığını son ekstrede gördüm kesilen kart ücretinin iadesini rica ederim

  3. Ziraat bankası maximum kredi kartı aidatı varmı ?? Varsa kaç tl dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu