Kredi Kartı

Yapı Kredi Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Oldukça çok sayıda kart ile birlikte müşterilerine hizmet vermekte olan Yapı Kredi bu konuda ülkemizde en iyi şekilde hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır.

Dolayısıyla sizler de bu konuda her daim en uygun hizmetleri almak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken unsurlardan birisi bankanız ile birlikte bu hizmetlerden faydalanmak olacaktır.

World Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Her daim en uygun şekildeki Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte karşı karşıya geleceksiniz. Ayrıca sunulmakta olan kartların her birinin aidat ücretlerinin de farklı farklı olduğunu söylemekte fayda var.

Üniversite öğrencileri için World Eko ve Play kart ile birlikte hiçbir şekilde yıllık kart aidat ücreti alınmamaktadır. Bu bakımdan oldukça avantajlı olmasıyla birlikte ücret alınan kartlardan birisi World Business kredi kartı olmaktadır. Bu kartın fiyatının ise 135 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Yapı Kredi Kart Çeşitleri Nedir?

Yapı Kredi bankası tarafından verilmekte olan World Kart aidat ücreti 125 TL olarak belirlenmiştir.

Aynı zamandaWorld Gold kartı ise 141 TL olarak belirlenmiştir.

Ayrıcalıklı avantajlardan faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği kartın ücretinin ise 160 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Böylelikle sizler için en uygun şekildeki hizmetleri sunacak olan bankanız Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte bu konuda en uygun şekildeki hizmetleri sunacaktır.

Adios Kart Aidat Ücreti Nedir?

Sizler de bununla birlikte Kristal karttan faydalanabilirsiniz. Oldukça lüks harcamalar ve yüksek limitli, ayrıcalıklı olan bu kartın yıllık aidat ücretinin 545 TL olduğunu söylemekte fayda var.

Bütün bunlarla birlikte Adios ve Adios Premium kartlarının yıllık aidat ücretleri sırasıyla 165 TL ve 242 TL olarak belirlenmiş ve bu konuda da en uygun ücretlerden birisi olarak da belirtilmiştir.

Benzer Konular

3 Yorum

 1. Sayın yetkililer,
  Bankanızın çok eski kullanıcısı olduğumdan ve tarafıma gerekli kolaylığı göstermenizi istiyorum.
  2020 yıllı üyelik kart ücretini iptal etmek istiyorum. Tahsil edilmek istenen (ana kart için- 162.oo tl ve ek kart için 81.00tl ve toplamda ( 243.00tl)ödemek istemiyorum.
  Ayrıca 2019 yılı yıllık üyelik avans-puan beldi (188.56 tl) tarafımdan alınan bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Eğer verilecek cevabınız olumsuz olursa,Bankanızdan hesabımı kapatacağım. Ayrıca hakkımı geri almak için Tüketici Mahkemesine müracaat edeceğim.
  Gereğinin acilen yapılıp tarafıma bildirmenizi talep ediyorum.
  Saygılarımla.
  Hüseyin Altunhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu