Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri 2020

Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı almak isteyen müşterilerin en sık sorduğu sorulardan biri ise Kredi kartlarının yıllık ücretleri konusudur.

Bildiğiniz üzere kredi kartlarından aidat alınamaz yasası günümüzde işleyen bir yasa olsa da bankalar bir yolunu bularak kredi kartlarında yıllık hizmet ücret bedeli almaktadır.

Eğer Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı alacaksanız aldığınız kartın yıllık aidat ücretini öğrenmek için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz. Ayrıca listede aidat ücreti olmayan iki adet kredi kartı bulunmaktadır.

Yapı Kredi Yıllık Kart Ücretleri

Öncelikle aidat ücreti bulunmayan kredi kartlarını söylemek gerekirse; üniversite öğrencilerine verilen play kart ve World Eko kredi kartlarından yıllık aidat ücreti alınmamaktadır.

Aidat ücreti alınan kredi kartlarına bakacak olursak; ticari bankacılık kapsamında yer alan World Business kredi kartı için yıllık 135 Türk lirası aidat ücreti ödenmelidir. Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine en sık vermiş olduğu kredi kartı olan World Kart 125 Türk lirası aidat ücreti ile

World Gold Kart Yıllık Ücreti

World Gold kredi kartı ise 141 Türk lirası aidat ücreti bedenine sahiptir. Ayrıcalıklı bankacılık avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerin tercih etmiş oluyor zaten kredi kartı ise 160 Türk lirası yıllık aidat ücretine sahiptir.

Adios Premium Kart Ücreti

Lüks harcamalar için yüksek limitli ve ayrıcalıklı avantajlara sahip olan kristal kartı yıllık aidat ücreti 545 Türk lirasıdır. Bir diğer ticari bankacılık kartı olan Adios kredi kartının iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Adios ve Adios Premium olarak geçen bu kartlarda yıllık aidat 165 Türk lirası ve 242 Türk lirasıdır.

Bütçenin sizi zorladı için taksitle alışveriş yapma gibi bir sorununuz varsa Yapı Kredi Bankası’nın size sunmuş olduğu taksitçi kart için yıllık 125 Türk lirası aidat ücreti ödersiniz ve bu para taksit olarak değil peşin olarak alınmaktadır.

Fenerbahçe Gold ve Platin Kart Ücreti

Son olarak Fenerbahçe taraftarlarının hem kulübüne destek olmak hem de ceplerindeki kredi kartında Fenerbahçe amblemini taşıyabilmek adına yapı Kredi Bankası tarafından Fenerbahçeli müşterilerine özel üretilmiş olan Fenerbahçe, fenerbahçe Gold ve fenerbahçe platin Kredi kartlarının yıllık aidat ücretleri sırasıyla 125 Türk lirası, 142 Türk lirası ve 160 Türk lirasıdır.

Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarını özelliklerini öğrenmek için bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası kredi kartları ve özellikleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu