Yapı Kredi World Kart Kampanyaları 2020 Nedir?

Bankanın kredi kartı kullanıcıları için düzenlemiş olduğu kampanyada, yapacağınız alışverişlerde 50 TL World puan kazanma şansı sizleri bekliyor. Giyim, gıda, AVM, kuyumcu, ayakkabı, optik, manav, saat, aksesuar, şarküteri, kırtasiye ve eğitim alışverişlerinizi Yapı Kredi World üye yerlerinden yaparsanız çok şanslısınız.

Çünkü Yapı Kredi World üye işyerlerinden yapacağınız harcamalar için sizlere hediye paralar kazandırmaktadır.

World Kart Akaryakıt Kampanyaları Nedir?

İlk alışverişinizde tek seferde 50 TL’yi geçen alışverişlerinizden sonraki her tek seferlik 50 TL ve üzeri alışverişleriniz için 10 TL World para kazanmaktasınız.

Toplamda ayrı ayrı alışverişlerinizde olmak üzere 50 TL World para puan kazanmaktasınız. Peki, Yapı Kredi bedava 50 TL world puan hakkında daha detaylı bilgi verelim.

World Kart Avantajları Nedir? 2020

Eğer sizde Yapı Kredi Bankası müşterisi ve World kart kullanıcısı iseniz, öncelikle Yapı Kredi cüzdan uygulamasını indiriniz. Sonrasında kampanyalar kısmında yer alan “bana özel” bölümüne giriş yapınız. Karşınıza çıkacak ekranda katıl butonuna tıklamalısınız.

Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi World mobil uygulaması üzerinden katılım yapılacağını sakın unutmayınız.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Kampanyaları Nedir?

Bunu yaptığınızda da otomatik olarak kampanyaya katılmış olacaksınız. Kampanya 7 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Yapı Kredi POS cihazları üzerinden yapacağınız harcamalarda geçerli olacaktır.

Bu arada Yapı Kredi 50 TL World puan kazanmak için yapmanız gerekenler arasında en önemlisi kampanyanın sadece Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile bireysel TLcard’lar için geçerlidir.

Yapı Kredi TLCard Kampanyaları Nedir?

  • Yapacağınız harcamalarda bireysel TLcard’lar, Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Albaraka Worldcardlar’ı kullanmalısınız.
  • Bu kartlar ile yine kampanyaya dahil olan yerlerde yapılacak harcamalar için hediye para kazanabileceksiniz.
  • Mail order, nakit çekim, iade ve puan kullanım işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyalara peşin yapılacak olan harcamalar dahil edilmektedir.
  • Tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Bunun yanında aynı gün aynı yerden yapılacak olan farklı 50 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki geçerli olacaktır.

World Puan Kazanma Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi 50 TL World hediye puan içerisinde kampanyaya katılım yapabilmesi ön şartı olarak açık statülü ve kullanılan en az bir Yapı Kredi Bankası kredi kartınız olmalıdır. Yine harcamalarınızı bu kart üzerinden yapmalısınız.

Kampanyaya Yapı Kredi mobil uygulamasından katılmayan müşteriler, kampanya koşullarından yararlanamayacaklar. Kartınıza tanımlanan kazandığınız para puanlarınızı en son 14 Ekim tarine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu