VAKIFBANK Kredi Kartları ve Özellikleri 2020

1954 yılında ülkemizde kurulan ve günümüze kadar bankacılık faaliyetleri devam ettirmiş olan Vakıfbank Şu anda ülkemizin en büyük 7. bankası konumundadır.

Çeşitli sektör ve iş alanlarında bulunan müşterilerine bireysel bankacılık anlamında hizmetler sunan Vakıfbank’ın bunun dışında ticari ve Kredi bankacılığı konusunda da çalışmaları mevcuttur. Bu yazımızda Vakıfbank’a ait olan ve tüm müşterilerine hitap eden çeşitli kredi kartları ve kredi kartları özelliklerini anlatacağız.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Vakıfbank World Kart ile anlaşmalıdır. Bu anlaşma kapsamında sırasıyla özelliklerine göre klasik, gold, platin, Express ve tercih kart bulunmaktadır tüm bu işlem yetkileri ve özellikleri birbirinden farklıdır.

Yukarıdaki sıraya göre gidildiğinde tercih kart haricinde özelliklere sahip olan platin kredi kartıdır. Bunların dışında Vakıfbank’ın futbol takımları ile yaptığı anlaşmalar sonucunda taraftarlara yönelik özel oluşturulmuş kredi kartları da bulunmaktadır.

Vakıfbank Taraftar Kart Nedir

Anlaşmalı olan takımlar ise Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray Trabzonspor ve Gaziantepspor’dur. Sık sık uçak seyahati yapan müşterilere yönelik VakıfBank Mil Plus ve Mil Plus Platin kartlarını Kullanıma sunmaktadır. Diğer bankalardan farklı olarak tren yolculuğu yapan müşteriler için ise Rail&Miles kredi kartı müşterilerin hizmetindedir.

Like Kart ve Kampüs Kart Kampanyaları Nedir?

Eğer bir üniversitede öğrenci iseniz Lisans ve ön lisans okuyan olmanız fark etmişsin sadece örgün öğretim öğrencilerine yönelik Like kart ve Kampüs kart verilmektedir.

Vakıf Bank Tarım Kart Özellikleri

Son olarak VakıfBank Kobi, Ticari, Kurumsal işletme sahipleri ve çiftçi olanlara özel olarak sunmuş olduğu ticari kredi kartlarından yararlanabilirler. Business kredi kartı ticari ve kurumsal işletmeler için geçerli iken çiftçi olanlar için ise Tarım Kart verilmektedir.

Bir sonraki yazımızda Yukarıda saydığımız tüm kredi kartlarının yıllık aidat ücretleri konusunda bilgi vereceğiz. Kredi kartları arasında Yukarıdaki kartlardan Biri yer alıyorsa linke tıklayarak sunmuş olduğumuz tabloda kredi kartınıza ne kadar yıllık aidat ücreti ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu