Kredi Kartı

VAKIFBANK Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Vakıfbank müşterilerine çok fazla sayıda kredi kartı sunmaktadır. Alışveriş, taksitlendirme, taksit erteleme, yapılan alışverişten hediye para kazanma, kredi çekme kolaylığı, işletmemize yönelik avantaj sağlayan kredi kartları bulunmaktadır.

Vakıfbank Borcu Sorgulama

Vakıfbank müşterisi olur ya da olmayın bu kredi kartlarından alma şansına sahipsiniz. VakıfBank müşterileri internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da şube bankacılığı üzerinden kart başvurusunda bulunabilirler. Eğer Vakıfbank müşterisi değilseniz şube bankacılığı ya da internet bankacılığı üzerinden siz de başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Borç Ödeme ve Aidat Sorgulama

Vakıfbank üzerinden kredi kartı almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorular başında ise VakıfBank kredi kartı aidat ücretleri sorusu gelmektedir. Çok fazla sayıda kart olması kişilerin kredi kartlarına aidat ücreti konusunda tam bir fikir sahibi olması konusunda engel yaratmaktadır. Bu yazımızda Vakıfbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu tüm kredi kartları yıllık aidat ücretlerini yazacağız.

VAKIF BANK Kart Çeşitleri ve Ücretleri

Eğer World Kart anlaşmalı Vakıfbank kredi kartlarından alacaksanız klasik kart için 103 Türk lirası, Gold Kart için 127 Türk lirası, platin kart için ise 149 Türk lirası yıllık aidat ücreti ödemek zorundasınız. Eğer işletme sahibi iseniz size uygun olan Business kart aldığınız zaman yıllık 109 Türk lirası aidat ücreti ödersiniz.

Eğer istiyorsanız yıllık 103 Türk lirası aidat ücreti ödersiniz. Üniversite öğrencilerine verilen Like kredi kartı için 12 Türk lirası yıllık aidat ücreti hesaptan kesilmektedir.

Vakıfbank MilPlus Platinum Kart Aidat Ücreti

Sık sık uçak yolculuğu yapan VakıfBank müşterilerine özel olarak hazırlanmış olan Mil Plus ve Mil Plus Platin kartları için istenen yıllık aidat ücretlerine bakacak olursak Mil Plus kart için 134 Türk lirası Mil Plus Platinum kart için ise 179 Türk lirası yıllık aidat ücreti istenmektedir.

İşi ya da başka nedenlerle sık sık tren yolculuğu yapan Vakıfbank müşterileri için oluşturulmuş Rail&Miles kartı için yıllık aidat ücret bedeli 103 Türk lirasıdır.

Vakıf Bank Kredi Kartı Limit Yükseltme

Bu paragrafta bahsettiğimiz tüm kredi kartlarından yıllık aidat ücreti bulunmaktadır. Yıllık aidat ücreti bulunmayan Vakıfbank kredi kartları konusunda ise tercihinizi Tercih kart ya da Express karttan yana kullanabilirsiniz. Bir sonraki konumuzda VakıfBank kredi kartına sahip olur lakin geçmiş yıllarda aidat ücreti ödemiş olan kişilerin yasal hakkı olan Vakıfbank aidat ücreti geri alma konusunu ele alacağız

Benzer Konular

6 Yorum

  1. Platinum kart gönderildi bana.kartı kullanıma açarsam kart aidatı öder miyim?kart aidatı ödememek için ne yapabilirim?. teşekkürler…

  2. Kredi kartı aidatı için alınan ücretin geri ödenmesini istiyorum,ödenmezse yasal işlemleri başlatıcam.

  3. Slm maaş ımı vakıfbankdan alıyorum beledıyede calısıyorum klasik kredi kartım var birde onun ek kartı var bunlara yıllık ücret cıkacakmı cıkarmı ücretsiz diye aldıgımı hatırlıyorum

    1. Slm maaş ımı vakıfbankdan alıyorum beledıyede calısıyorum klasik kredi kartım var birde onun ek kartı var bunlara yıllık ücret cıkacakmı cıkarmı ücretsiz diye aldıgımı hatırlıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu