Bedava Hesaplar

Ücretsiz Netflix İzleme Bedava Netflix Üyelik Hesapları 2020

Dünya üzerinde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan dijital yayın platformlarından Netflix, günümüzün en popüler ve en çok izlenen dizi ve filmlerini izleyicisi ile buluşturan bir platform olarak bilinmektedir.

Netflix Nedir?

Netflix, ilk olarak 1997 yılında Kaliforniya’da kurulan, 2016 yılı itibari ile dünyanın pek çok farklı ülkesinde yayın yapan bir dijital yayın platformudur. Türkiye’de dahil olmak üzere 120’yi aşkın ülkede faaliyet göstermekte olan Netflix, belli ücret karşılığında hizmet vermektedir. Kendine has bir uygulama aracılığı ile yayın yapabilmekte ve bazı özel yapımlarını da yine dünya üzerindeki izleyicisine sunabilmektedir.

Netflix Hesabı Nasıl Açılır?

Netflix izleyebilmek için öncelikle bir Netflix hesabı oluşturulması gerekmektedir. Bu platforma üye olabilmek için netflix.com adresini ya da uygulamayı açarak e-posta adresinin girilmesi ve “Şimdi deneyin” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Bu sayede ilgili üyelik oluşturma sayfasına yönlendirilen kullanıcı bu ekran üzerinden talep edilen bilgileri doğru bir şekilde doldurarak üyelik işlemini tamamlayabilmektedir.

  • Netflix üyelik işlemini gerçekleştiren kullanıcılar ilk ay deneme süresine tabi tutulmakta ve 30 günlük bu süreçteki kullanımdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  • 30 günün sonunda ise deneme süresi sona ermekte ve asıl üyelik süreci başlamaktadır.

Kullanıcılar bu aşamada talep edilen miktarı banka hesabı ya da kredi kartı üzerinden ödeyerek hesabını aktif hale getirebilmektedir.

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Netflix üyeliği herhangi bir taahhüt üzerine kurulu olmadığından kullanıcılar dilediği zaman üyeliğini iptal edebilmektedir. Oldukça esnek olması sayesinde kullanıcılarına büyük bir avantaj sağlayan bu uygulama, Netflix üyelik iptali için de herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Netflix üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların netflix.com adresi üzerinden oturum açması gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden menüye gelerek Hesap menüsünü açan kullanıcılar, direkt olarak ekranın sol kısmında yer alan “Üyeliği İptal Et” yönergesinden iptal işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Netflix Üyelik Ücretleri 2020

Netflix üyelik ücretleri zaman zaman güncellenebilmektedir. 2020 yılı için belirlenen ücretler üyelik türüne göre değişiklik gösterebilirken, Temel Üyelik için 17,99 TL, Standart Üyelik için 29,99 TL, Özel Üyelik içinse 41,99 TL ücret ödenmektedir. Üyelik paketlerinin her biri farklı özelliklere sahip olduğundan fiyatlarda bu şekilde farklılıklar olabilmektedir.

Ücretsiz Netflix İzleme Nedir?

Ücretsiz Netflix izleme, birçok film ve dizi tutkununun herhangi bir ücret ödemeden Netflix izleyebilme yollarından biri olarak ifade edilebilmektedir.

Bedava Netflix izlemek isteyen birçok insan farklı yöntemler denerken, bu gibi yöntemler, başka bir değişle Bedava Netflix izleme hilesi sayesinde cebinden tek kuruş çıkmadan yüzlerce farklı dizi ya da filmi Premium düzeyde izleme imkanı elde edebilmektedir.

Netflix, pek çok dizi ve filmi yüksek standartlarla izleyicisine sunarken, aynı şekilde kendi yapımı olan dizi ve filmler için de kusursuz bir hizmet sunabilmektedir.

Bu nedenle insanların pek çoğu, boş zamanlarında ücretsiz olarak kaliteli bir dizi ya da film keyfi yapabilmek için ücretsiz Netflix izleme yöntemlerine yönelmektedir.

Netflix’i Ücretsiz İzleme Yolları Nelerdir? Bedava Netflix İzleme Hilesi

Netflix’i bedava izlemenin pek çok farklı yolu ve yöntemi bulunmaktadır. Örneğin; Netflix’in yeni üyeleri için sunduğu ücretsiz deneme süresi, pek çok kullanıcısının tercih ettiği öncelikli yöntemler arasında yer almaktadır.

Ücretsiz deneme süresini dolduran kullanıcılar yakınlarının ailesinin ya da arkadaşlarının adına da hesap açarak bu şekilde süreci tekrarlayabilmekte, böylelikle ücretsiz olarak Netflix izleyebilmektedir.

  • Bunun yanı sıra bedava Netflix Premium hesap hediye kodları da kullanıcılar için önemli bir avantaj sağlayabilmektedir.
  • EditThisCookie’yi cihazına indiren izleyiciler bu uygulama üzerinden bedava hediye kodları edinebilmekte ve Netflix’i bedava izleyebilmektedir.
  • Ayrıca çeşitli sitelerde ziyaretçilerine sunulan bedava Netflix hesapları da bir başka yöntem olarak örneklendirilebilmektedir.

Ücretsiz Netflix İzleme Programı APK Nasıl İndirilir?

Akıllı cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden izleyebilmenin mümkün olduğu Netflix için özel bir uygulama geliştirilmiştir. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde bu gibi teknolojik cihazlar üzerinden kullanımı daha kolay bir hal almaktadır.

Ücretsiz Netflix izleme programı apk indirme, başka bir değişle Netflix uygulamasını indirme oldukça kolay olurken, bunun için akıllı cep telefonlarının ya da bilgisayarların Market, App Stor ya da Google Play uygulaması üzerinden “Netflix” aratmak ve indirmek yeterli olacaktır.

Böylelikle internetin olduğu ve hatta olmadığı zamanlarda bile dizi ve filmleri izleyebilmek mümkün olacaktır.

Ücretsiz Netflix Hesabı Nasıl Açılır?

Ücretsiz Netflix hesabı açmak da sanıldığı kadar zor değildir. Bunun için Netflix uygulaması ya da resmi internet sitesi üzerinden “Şimdi Deneyim” menüsünü kullanarak gerekli bilgileri girmek ve işlemi onaylamak yeterli olacaktır. Bu sayede ücretsiz Netflix hesabı açılabilmekte ve anında kullanım sağlanabilmektedir.

Ücretsiz Netflix Hesapları 2020

Dünya üzerindeki en popüler ve kaliteli içeriklere herhangi bir ücret ödemeden ulaşmak isteyenler için günümüzde birçok site ya da forumlarda ücretsiz Netflix hesapları 2020 bulabilmek mümkündür.

Bu hesaplar tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulurken, verilen bazı hesap bilgileri kullanılmış olabilmektedir.

Bunun için hesapların denerek alınması ve aktif edildikten sonra şifresinin değiştirilmesi faydalı olacaktır. Ücretsiz Netflix hesaplarından bazıları ise şu şekildedir:

Kullanıcı adı: miele59@hotmail.fr – Şifresi: magique
Kullanıcı adı: elise.gueerin@yahoo.fr – Şifresi: motdepasse
Kullanıcı adı: karim_annabi13@yahoo.fr – Şifresi: cymujeno
Kullanıcı adı: roxane38@yahoo.fr – Şifresi: maxence
Kullanıcı adı: y.elvis21@yahoo.fr – Şifresi: qumilete
Kullanıcı adı: loba5@yahoo.fr – Şifresi: gexyjawu
Kullanıcı adı: pete_033@yahoo.co.uk – Şifresi: season10
Kullanıcı adı: info@a75.es – Şifresi: Alba2011
Kullanıcı adı: maggi_j@hotmail.co.uk – Şifresi: Simonlebon1

Netflix Kampanyaları Nelerdir?

Netflix’i ücretsiz olarak izleme hileleri oldukça ilgi görürken, bunun dışında kullanıcıların birçoğu tamamen kendisine ait bir hesap için Netflix kampanyaları da takip edebilmektedir.

Birçok kurum ve kuruluş Netflix ile anlaşma sağlayarak indirimli bir kullanım hakkı sağlayabilmektedir. Bankalar, telefon operatörleri, beyaz eşya markaları ve bunun gibi pek çok farklı kuruluşun güncel Netflix kampanyalarını bulabilmek ve en uygun koşullar altında doyasıya film ve dizi izleyebilmek de mümkündür.

Bu kampanyalardan birkaçı ise şu şekildedir:

Vodafone Netflix Kampanyası

Türkiye’de de oldukça sık tercih edilen operatörlerden Vodafone, faturalı ya da faturasız hat sahiplerine 3 ay boyunca faydalanabileceği 1 GB internet ile 12,99 TL’ye Netflix aboneliği fırsatı sunmaktadır.

Finansbank Netflix Kampanyası

Finansbank kuruluşu olan Enpara Netflix’de yüzde 30 indirimli üyelik fırsatı sunmaktadır. Ayın en paralısı olan banka müşterileri, 30 TL’ye kadar olan Netflix harcamalarında yüzde 50 indirim alabilmektedir.

Vestel’in Netflix Kampanyası

Piyasaya sürdüğü en yeni akıllı televizyonları ile dikkat çeken Vestel, bu kapsamda Netflix ile anlaşma sağlayarak 3 aylık Netflix üyeliğini ücretsiz olarak sunmaktadır. Vestel TV alan kullanıcılar bu sayede 3 ay boyunca herhangi bir ücret ödemeden Netflix izleyebilmektedir.

İlgili Makaleler

5 Yorum

SORU - CEVAP

 "Ücretsiz Netflix İzleme Bedava Netflix Üyelik Hesapları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı