Turkcell

Turkcell Bizce Uygulaması ile Bedava İnternet 2020

Turkcell, kullanıcılarına yüzlerce hediye dağıtmaya devam ediyor. Son başlatılan kampanyaya göre Bizce uygulamasını indiren ve gerekli tüm kuponları toplayan kişilere en az 2 GB olmak üzere internet verilecek. Söz konusu kampanyaya tüm Turkcell aboneleri katılabilir.

Turkcell Bizce Kupon Biriktir Nasıl Yapılır?

Turkcell, Bizce uygulamasını indiren ve uygulamayı indirdikten sonra kupon toplayan kişilere bedava internet vermektedir. Söz konusu kampanya kapsamında Bizce uygulamasını indiren Turkcell üyeleri, uygulamaya giriş yaptıklarında her gün en fazla 1 kupon toplayabilirler. Uygulamaya giriş yapıp kuponunuzu topladıktan sonra, sizin için verilen ödülleri toplayabilirsiniz. Peki Turkcell kullanıcılarını hangi ödüller bekliyor?

Turkcell, hediye kapsamında kullanıcılara, 15,30,45 ve 60 kupon biriktirmeleri halinde en az 2gb olmak üzere 5GB’a kadar internet hediye ediyor. Söz konusu internetlerin geçerlilik süresi bir gün ile bir hafta arasında değişiyor. Kupon kapsamında uygulamaya 15 gün boyunca girip kupon topladığınız zaman toplam 15 kupon biriktirmiş olursunuz, bu kuponlarla günlük 2 gb internet kazanabilirsiniz.

İnternetin geçerlilik süresi yalnızca bir gündür ve verilen internet toplam 2 gb olmaktadır. 30 gün boyunca uygulamaya girip her gün kupon toplayan kişiler ise toplam 30 kupon biriktirebiliyorlar ve 3 günlük 3 gb internet hediyesi kazanıyorlar.

Söz konusu hediyenin geçerlilik süresi 3 gün oluyor ve 3 gün sonra kullanım süresi bitiyor. 45 gün sabredip 45 kupon biriktiren üyeler ise Turkcell’den 1 gün geçerli 5 GB internet kazanıyor. Biraz daha fazla sabredip 60 gün bekleyip 60 kupon biriktiren üyeler ise, bir haftalık 2 gb internet kazanabiliyor. 

Turkcell Bizce Kampanyası Nedir?

Turkcell Bizce, Turkcell operatörünün kurmuş olduğu bir uygulamadır. Kadınlara özel görevleri olan ve kadınların hayattaki rolünü artırmayı hedefleyen bir çalışmadır. Uygulamada, kadın bir usta olabilir ve kadın bir usta çağırabilirsiniz, yeni iş fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve indirimleri takip edebilirsiniz.  Turkcell Bizce kampanyası da bu uygulamanın duyurulmasına yönelik yapılmış bir çalışmadır. Söz konusu kampanya ile pek çok bedava internet kazanmak ve hediye kazanmak mümkündür.

Bizce Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Bizce uygulaması ile bedava internet kazanabilmek için öncelikle yeteri kadar kupon toplamanız gerekiyor. Yeteri kadar kupon toplayan herkes ücretsiz internet hediyelerinden yararlanabiliyorlar. Uygulamaya hergün bir defa giriş yapmanız halinde toplam 1 kupon kazanırsınız. Uygulamanın  ücretsiz olarak günlük verdiği en yüksek kupon sayısı budur. Kuponları toplayarak hem internet hediyelerinden hem de market hediyelerinden ve çeklerinden yararlanabilirsiniz.

Bizce uygulamasına giriş yapan tüm Turkcell kullanıcıları, günlük olarak verilen kuponları toplayabilir ve topladıkları kuponlarla kendilerine bir hediye alabilirler. Ne kadar çok kupona sahipseniz o kadar çok ödül kazanıyorsunuz, eğer 15 kuponunuz var ise günlük 2 gb internet hediyesi alabilir, 30 kuponunuz varsa 3 gün geçerli 3 gb internet alabilir, 45 kupon biriktirerek 1 gün geçerli 5 gb internet alabilir veya 60 kupon biriktirerek bir hafta geçerli 2 gib internet hediyesinden yararlanabilirsiniz. 

Turkcell Bizce Uygulaması Apk İndir

Turkcell Bizce uygulaması ücretsiz bir uygulamadır bu nedenle APK olarak indirilmesine gerek yoktur, ancak yine de uygulamaya erişim problemi yaşıyor olabilirsiniz. Uygulamaya erişim problemi yaşamayan üyeler, telefonlarının işlemci sistemine göre, APP Store veya Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip edinebilirler. Turkcell Bizce uygulamasını apk olarak indirmek için ise farklı yöntemler kullanmalısınız,

Turkcell Bizce uygulamasını Apk olarak indirebilmek için, internetteki siteleri kullanabilirsiniz. İnternetteki pek çok site Bizce uygulamasını hem App store için hem de Play store için indirme imkanı vermektedir. Telefonunuzun işletim sistemi App store ise, app store üzerinden, play store ise play store üzerinden indirebilirsiniz

Uygulamayı apk olarak indirmeye imkan tanıyan siteler ise, uygulamanın son versiyonları da dahil olmak üzere tüm versiyonların indirme linklerine sahip oluyorlar. Bu indirme linklerinden çok kolay bir şekilde Turkcell Bizce apk indir işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

15 Kupon – Günlük 2 GB Detayları

Turkcell’in vermiş olduğu 15 kupon karşılığında günlük  2 gb hediyesi, toplamda 15 kupona sahip olan kullanıcılara verilebilmektedir. Söz konusu hediyeyi, Bizce uygulamasına giriş yapıp kupon biriktir kampanya  sayfasına girdikten sonra günlük kuponlarını toplayarak alabilirler.

Tüm kullanıcılar günlük yalnızca bir adet kupon alma hakkına sahiptir. Turkcell kullanıcılara kampanya kapsamında zaman zaman ek kuponlar verebilir. Ödülü almak için günlük kupon topladığınız alana giriş yapmanız yeterlidir bu alan üzerinden günlük ödülünüzü çok rahat bir şekilde alabilirsiniz.

30 Kupon 3 Günlük 3 Gb Detayları

Turkcell Bizce  uygulamasını indiren kişiler, kuponlarını toplayarak uygulamanın vermiş olduğu hediyelerden çok rahat bir şekilde yararlanabilirler. Uygulamanın vermiş olduğu hediyelerin arasında en popüler olanı ise, 3 günlük 3 gb olarak verilen internet hediyesidir. İnternet hediyesinin toplam geçerlilik süresi 3 gündür ve 30 kupon karşılığında verilmektedir.

Turkcell ek kupon vermediyse ve görev yapmadıysanız kuponu toplamanız 30 gün sürecektir. Ödülü almak için Bizce uygulamasına giriş yapmalı ve kupon biriktir sayfasına girmelisiniz. Bu sayfada günlük almanız gereken kuponu aldıysanız, hediyeniz çıkar, almadıysanız kuponu topladıktan sonra hediyeniz açılacaktır. 

45 Kupon – Günlük 5 GB Detayları

Turkcell Bizce uygulamasını  vermiş olduğu bir diğer hediye ise 45 kupon karşılığında verilen günlük 5 gb internetn hediyesidir. Söz konusu internet hediyesinin geçerlilik süresi 1 gündür. Ödülü almak için Turkcell bizce uygulama sayfasına gitmeli ve kupon biriktir sayfasından ödülünüzü almalısınız.

60 Kupon 1 Hafta-2 GB Detayları

Turkcell Bizce uygulamasının vermiş olduğu en büyük hediyelerden bir diğeri ise 60 kupon karşılığında verilen ve bir hafta geçerlilik süresi olan 2gb internet kampanyasıdır. Söz konusu kampanya kapsamında üyeler 60 kupon karşılığında 1 hafta geçerli 2 gb kazanabilirler. Ödülü almak için uygulama sayfasına gizemli ve kupon biriktir sayfasını ziyaret ederek günlük ödülleri topladıktan sonra hediyenizi seçip almanızdır. Söz konusu hediyeyi almak için 60 gün boyunca kupon biriktirmeniz gerekir. 

Bizce Benzeri Turkcell Diğer Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bizce uygulaması gibi hediye internet veren pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar arasından biri de dergilik uygulamasını indirme karşılığında verilen hediye 1 gb internettir. Söz konusu hediye 1 gb’lık internet, bir hafta boyunca geçerli olmaktadır. Bir hafta boyunca geçerli olan 1 gb’lık mobil internetiniz sadece Dergilik uygulamasında değil herşeyde geçmektedir.

Lifecell 5 gb Kampanyası

Turkcell, Lifecell’i olmanız halinde 5 gb hediye internet vermektedir. Söz konusu hediye internet paketi ilk ay için geçerli olmakla beraber sonraki aylar için lifecell ücreti faturalandırılacaktır. 

Ücretsiz Diğer Güncel Turkcell Kampanyalar Nedir?

Turkcell’in ücretsiz olarak vermiş olduğu diğer güncel kampanyalar şu şekildedir,

Otomatik Ödeme Talimatı Ver 1 Gb İnterneti Kap

Otomatik ödeme talimatı veren Turkcell aboneleri, 1 gb hediye internet kazanıyor. Söz konusu kampanya dahilinde, faturalı hat kullanıcıları faturalarını otomatik ödeme talimatı verdiklerinde hem ödeme derdiyle uğraşmıyor hem de 1 gb hediye internet kazanıyor. 

Faturanı Paycell İle Öde 1 GB İnternet Kazan 

Faturanızı artık paycell ile ödemeye başlamanız durumunda Turkcell  1 gb hediye internet sunuyor. Kampanya kapsamında faturalı hat aboneleri, kendi faturalarını Turkcell Paycell ile ödemeleri durumunda en az 1 gb hediye internet kazanıyor. 

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu