Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Veren Uygulamalar

Bilinen eski adıyla Avea olarak bilinen Türk Telekom operatörü günümüzde uygun fiyatı ve  geniş paket seçenekleriyle Türkiye’nin her yerine uzanan ağ genişliğine ve kullanıcıya ulaşmayı hedeflemektedir. Türk Telekom sunmuş olduğu paket ve ek paket seçeneklerine ek olarak bedava internet ve hediyeler de dağıtmaktadır. Türk Telekom operatörü paketleri kadar kazandırmış olduğu bedava kampanyalar da düzenlemektedir. Türk Telekom GSM operatörü olarak çok çeşitli paket çeşitleri sunmalarının yanı sıra birçok kampanya düzenlemektedir. 2020 itibariyle gerçekleştirmiş olduğu kampanyalarına yenilerini eklemektedir. 

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2020

Günümüzün en çok kullanılan paket ve seçeneklerini sunan operatör kullanıcılarına ek paket ve bedava kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom en çok kullanılmakta olan paketler arasında olan paketlerinden olan internet paketlerini de bedava olarak hediye etmektedir. Operatör firması olarak kurum ister faturalı olsun ister faturasız olsun bütün kullanıcılarına yönelik olarak kampanyalar düzenlemektedir. 

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom tarafından verilen hediyelerin en yaygın ve bol miktarda bedava internet dağıttığı uygulamasında sil  süpür seçeneği yer almaktadır. Türk Telekom aboneleri operatörün uygulamasını indirerek uygulamaya giriş yapması gerekmektedir. Türk Telekom kullanıcısı uygulamaya giriş yaparak sil süpür seçeneğine girilerek bedava internet kazanılabilmektedir. Operatörün kullanıcıları kampanyadan haftalık olarak yararlanabilmektedir. 

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının iste faturalı isterse faturasız abone olsun yararlanabileceği bir kampanya olmaktadır. Operatörün sunmuş olduğu kampanya kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktadır. Türk Telekom kullanıcılarının kampanyadan yararlanabilmesi için arayanı bil servisine üye olmaları yeterli olmaktadır. Kampanya dahilinde arayanı bil hizmetine bir aylık üyelik gerçekleştiren kullanıcılara bir haftalık olarak 1 GB bedava internet kazanırken altı aylık abone olmaları halinde bir aylık olarak 1 GB internet kazanmaktadır.

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom’un faturalı hat kullanıcılarına özel olarak düzenlemiş olduğu bir kampanya olmaktadır. Gelişen teknolojinin yanı sıra kağıt israfının da önüne geçmek isteyen operatör faturalı kullanıcılarını SMS ya da e-fatura seçeneklerine teşvik etmek istemekte bu nedenle de bu fatura seçeneklerine geçen kullanıcılarına bedava internet vermektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen faturalı kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne 1GB e-mail adresi yazarak 3008’e göndermeleri yeterli olmaktadır. Kullanıcılar bu kampanyaya bir kez katılabilmektedir. 

Türk Telekom 4.5G  30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Daha internet hızı ve daha hızlı işlem noktasında Türk Telekom abonelerine 3G uyumlu olan SİM kartlarını 4.5G uyumlu SİM kartıyla değiştirmeleri halinde bedava internete vermektedir. Bu noktada 30 GB bedava internet almak isteyen kullanıcılar SİM kartlarının açılmasından sonra telefonlarının mesaj bölümüne 4.5G 30GB yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. 

Hediye Sosyal Medya Kampanyası Bedava İnternet

Kadın abonelere yönelik olarak düzenlenen kampanyada kullanıcıların bir seferde gerçekleştirecekleri 25 TL tutarındaki yükleme yapmaları halinde gerçekleşmektedir. Kullanıcılar bu süreçte 1 ay süreli olarak Whatsapp’ta geçerli 1GB bedava internet, Facebbok ve Twitter’da geçerli olacak 1GB bedava internet kazanmaktadır. Toplamda 2GB bedava internet kazanacak olan kullanıcıların kampanyaya katılması için mesaj bölümünden SOSYAL PAKET yazarak 5555’e SMS göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Operatör tarafından faturasız olan kullanıcılara yönelik olarak düzenlenen bir kampanya olmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların yapmaların gereken nokta 25 T yükleme yapmaları gerekmektedir. Katılımcılar gerçekleştirdikleri yükleme işlemi sonrası telefonlarının mesaj bölümünden MOR HEDİYE yazılı mesajı 4545’e göndermeleri gerekmektedir. Böylelikle kullanıcılar 30 gün geçerli olacak 1 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

e-dergi kampanyası operatör tarafından geçmişte gerçekleştirilmiş olsa da şimdiler de tekrar kampanyayı gerçekleştirmeye başlamaktadır. Türk Telekom aboneleri e-dergi uygulamasından yararlanabileceği gibi bedava internet kazanabilmektedir. 

Banka Yükleme Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlediği kampanyayı  ifade etmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirecekleri 40 TL tutarındaki yüklemeleriyle günlük olarak 5 GB bedava internet kazanırken 50 TL tutarındaki yüklemelerde haftalık 5GB internet kazanmakta ve gerçekleştirilecek olan 50 TL üzerindeki yüklemelerde aylık olarak 5 GB bedava internet kazanmaktadır. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar yükleme işlemini gerçekleştirmeden önce telefonlarının mesaj bölümleri üzerinden BANKA yazarak 5555’e göndermeleri kampanyalara katılımları sürecinde yeterli olmaktadır.

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

10 Kasım Atatürk’ü anma haftası dahilinde operatör kullanıcılarına gün boyu geçerli olacak 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Kullanıcıların kampanyadan yararlanmak için herhangi bir işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır. 

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Hediye gönder kampanyası operatör firmasının en başarılı kampanyaları arasında yer almaktadır. Kampanya en temelde kullanıcılarına ister faturalı isterse de faturasız hatları üzerinden hediye internet göndermeleri halinde kullanıcılarına bir haftalık 1GB bedava internet kazanmaktadır. Kullanıcılar bir ay geçerli olacak 1 GB internet hediye göndermeleri halinde bir ay geçerli olacak bedava internet kazanmaktadır.

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Kampanya kullanıcıların aylık olarak düzenli aldıkları paketler dahilinde kullanıcılar paketleri içerisindeki kullanmamış oldukları SMS miktarlarını hediye internete çok kolay bir şekilde bedava internete çok kolay bir şekilde çevirebilmektedir. Kullanıcılar bu işlemi hiçbir ek ücret ödemeksizin 1000 SMS paketi 1 GB’a dönüştürme işlemini telefonun mesaj bölümünden DONUSTUR yazarak 5555’e göndererek gerçekleştirilebilmektedir. 

Türk Telekom Tambu ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından Selfy kullanıcılarına yönelik olarak gerçekleştirilmiş kampanyasını ifade etmektedir. Kampanya dahilinde App Store ya da Play Sote üzerinden Tambu uygulamamasının indirilmesi ve giriş yapılması sonrasında yurt içinde geçerli olacak 1GB bedava internet kazanabilmektedir. 

Türk Telekom Ücretsiz WhatsApp Paketi

Türk Telekom operatörünün Selfy uygulaması dahilinde gerçekleştirilen kampanyalardan birisi olmaktadır Bol Sohbetli Geceler Kampanyası. Yurtiçi ve yurtdışında geçerli olacak Whatsapp ve BİP uygulamaları üzerinden kullanılabilecek 1GB bedava internet kazanabilmektedir. Kampanyaya faturalı faturasız bütün hat kullanıcıları katılabilmekte ve kampanyaya katılabilmek için kullanıcıların yapması gereken tek işlem telefonun mesaj bölümü içerisine yazılacak olan ANLIK MESAJLAŞMA mesaj içeriğinin 4545’e gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB İnternet

Türk Telekom GSM operatörü olarak birçok kampanya düzenlerken gerçekleştirilen kampanyalar yalnızca mevcut kullanıcılarına yönelik kampanyalar değil yanı kullanıcılarına yönelik kampanyalar da düzenlemektedir. Hoş geldin kampanyası olarak isimlendirilen kampanya kullanıcılarına bir ay süreli olarak kullanılabilecek olan 4 GB bedava internet dağıtmaktadır. Kullanıcının hoş geldin kampanyası dahilindeki bedava internet kampanyasına katılabilmesi için telefonlarının SMS bölümünden BALLI 4 GB şeklindeki kısa mesajı 2070’e göndermesi gerekmektedir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Arayanı bil kampanyası dahilinde hem çağrılar noktasında işlem gerçekleştirebilirken hem de bedava internetin avantajlarını sunmaktadır. GSM’in kullanıcılarına servis etmiş olduğu Arayanı Bil Plus hizmeti kullanıcılarına sunmasının yanı sıra servise aylık olarak abonelik gerçekleştirilmesi halinde abonelere haftalık olarak ücretsiz haftalık 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Kullanıcıların kampanyaya dahil olabilmesi için telefonlarının mesaj bölümüne yazacakları PLUS kısa mesaj içeriğinin 7065’e göndermeleri yeterli olmaktadır. 

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu