TEB Kredi Kartları ve Özellikleri 2020

Kuruluşu Cumhuriyetin ilk yıllarına denk gelen 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası unvanı ile kurulmuş olan 1982 yılına kadar Sadece Kocaeli’nde hizmet veren yerel bir banka olan sonrasında tüm Türkiye açılmayı başarabilen Türk Ekonomi Bankası yenilikçi hizmetleri ve farklı avantajları ile müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Teb Eft Saatleri ve Ücreti Olmayan Hesap

Elektronik fon transferi EFT ücreti almamak öğrencilere yönelik kredi kartı yenilikçi mobil bankacılık gibi hizmetleri ile ön plana çıkan banka müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları farklı konusunda da adından bir kez daha söz ettirmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine 7 farklı kredi kartı sunmaktadır. Her bir kartın kendine has bir özelliği bulunmaktadır. Eğer siz de Türk Ekonomi Bankasından kredi kartı almak istiyorsanız aşağıda açıklamış olduğumuz kredi kartlarından size uygun olanını tespit edebilirsiniz.

Teb Sade Kart Nedir? Şifre Alma

Bankalardan kredi kartı almak isteyen müşteriler ilk olarak aidat ücreti olmayan kredi kartları konusunda araştırma yapmaktadır. Türk Ekonomi Bankası yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı olarak TEB Sade Kart adında bir kart çıkartmıştır.

TEB She Kart İndirimleri ve Kampanyaları

Eğer bu kredi kartından alırsanız hiçbir şekilde yıllık hizmet ücret bedeli ödemezsiniz. Birçok banka gibi Bonus ile anlaşmalı olan Türk Ekonomi Bankası bireysel bankacılık hizmet alanında genellikle müşterilerine TEB Bonus kredi kartını vermektedir. Bunun dışında sık sık cilt bakım, kozmetik, kuaför gibi hizmetlerde yararlanan kadınlara yönelik TEB She Kredi kartını çıkarmıştır.

Bu kart ile yapacağınız 200 Türk lirası üzerindeki alışverişlerinizde %5 ekstra Bonus kazanırsınız Ayrıca kuaförde ya da sağlık harcamalarınızda yaptığınız ödemeleri 3 taksit öldürebilirsiniz. Eğer ben sık sık kredi çekiyorum ve kredi faiz oranları ile ilgili avantajlı kampanyalardan yararlanmak istiyorum diyorsanız Türk Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu CEPTETEB Kredi kartını alabilirsiniz.

Teb Yıldız Priority Avantajlar ve Yıllık Ücreti

Kredi kartınızda daha fazla özellik görmek daha fazla işlem yapabilme hacmine sahip olmak istiyorsanız TEB Platin kredi kartı sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Birçok banka gibi Türk Ekonomi Bankası da sık sık uçak yolculuğu yapan müşterilerini düşünerek Yıldız Priority kredi kartını çıkarmıştır.

Teb World Elite Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu kart ile çeşitli havacılık avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır Türk Ekonomi Bankası müşterisi iseniz ve özel bankacılık alanında hizmet alıyorsanız bu konuda diğer tüm kredi kartlarını unutur ve sırf sunulmuş olan özel World Elite kredi kartını kullanmaya başlayın.

Türk Ekonomi Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu tüm kredi kartları bu kadardır. Bir sonraki yazımızda TEB Kredi Kartları Aidat Ücretleri konusuna giderek almış olduğunuz kredi kartının yıllık aidat ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. teb bonus kartıma yansıtılan 114 lira kart aidatının iade edilnesi hususunu rixa ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu