Kredi Kartı

TEB Bonus Kart Kampanyaları 2020 Nedir?

Eğer sizde TEB kredi kartı kullanıcısı iseniz, TEB bankası ile 50 TL hediye para kazanabilirsiniz. 01 Ağustos ile 15 Eylül tarihleri arasında Shell istasyonlarından yapacağınız 4 defa 150 TL ya da üzeri akaryakıt ya da oto gaz harcaması yapın. Bonus flaş uygulamasından kampanyaya katılım sağlayarak 50 TL hediye para kazanabilirsiniz. Eğer kampanyaya SMS yoluyla katılırsanız kampanya kapsamında 40 TL kazanacaksınız.

TEB Shell Bonus Kampanyası Nedir?

Kampanyadan yararlanabilmek için Shell istasyonlarından yapacağınız 4 defa tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Bonus kazanmaktasınız. Bunun için kampanyaya Bonus flaş uygulaması üzerinden katılmanız gerekmektedir. SMS yoluyla katılım sağlarsanız 40 TL hediye para kazanabileceksiniz.

TEB bankası ile Shell istasyonlarında geçerli 50 TL hediye para kampanyasından yararlanmak için 01 Ağustos ile 15 Eylül tarihleri arasında Shell istasyonlarından harcama yapmalısınız.

Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri birden fazla oto gaz alımlarında kampanya kapsamında sadece ilk yapılan alışveriş dahil olmaktadır.

Kampanya müşteri bazında olup; SMS ile katılanlar 40 TL, Bonus flaş uygulaması yoluyla katılanlar 50 TL hediye ara kazanabilmektedir.

Teb Bonus Akaryakıt Kampanyaları 2020 Nedir?

Kazanılan hediye paralar Shell istasyonlarında 20-27 Eylül tarihleri arasında akaryakıt ya da oto gaz alımlarında kullanılabilecektir. Alacağınız akaryakıt tutarı üzerinden hediye para puanlarınız indirim olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya Flexi, Money, Garanti Bonus’lar, diğer banka Bonus kartları (Fibabanka Bonus Business, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus , Alternatifbank Bonus Business, ING Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Bonus Kart Kampanyaları Nedir? 2020

Shell istasyonlarında geçerli 50 TL hediye kampanyasına; Fibabanka Bonus Business, Fibabanka Bonus , TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business dahil değildir.

Kampanyaya Shop&Fly Kredi kartları, Paracard, Taksitli işlemler, Miles&Smiles Kredi kartları , vadeli taksit, sanal pos, sanal kart, Bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.

Yine kampanya ile ilgili en net bilgilere Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) resmi internet sitesinden ya da bonus.com.tr’den de ulaşabilirsiniz.

Teb Sinema Kampanyaları Nedir?

Eğer birden fazla Easy kartı veya Bonus Business kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinden bütün kartlarıyla kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin bunu banka sistemine kayıtlı olan telefon numarasından başvuru ile bildirmesi gerekmektedir.

Bonus Flaş Kampanyaları 2020 Nedir?

TEB bankası 50 TL bedava kazanmak için harcama yapmadan kampanyaya katılmanız gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak içinse Bonus flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katıl butonuna tıklamalısınız. Ya da banka sisteminde kayıtlı cep telefonunuz üzerinden SHELL yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 3340’a kısa mesaj (SMS) atmanız gerekmektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu