Kredi Kartı

ŞekerBank Kredi Kartları ve Özellikleri

Şekerbank üreticisine nakit ihtiyacı karşılama amacı güden Eskişehir merkezli bir bankadır. 3 yıl sonra merkezi Ankara’ya taşınan Şeker Bank’ın, hizmet çoğunluğunu şeker pancarı kooperatiflerinin üyeleri yararlandığı bir gerçektir.

Lakin hizmet alanı sadece çiftçi ile değil bugün KOBİ’lerden bireysel müşterilere kadar yatırım bankacılığından finans yönetimine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Bu yazımızda Şekerbank müşterilerinin ya da Şekerbank müşterisi olmak isteyen kişilerin alabileceği Kredi kartlarının türleri ve özellikleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Şekerbank Kredi Kartı Aidatı Nekadar?

Şekerbank üzerinden alınabilen farklı kredi kartı sayısı beştir. Her kartın kendine göre özelliği bulunmaktadır. Daha çok kişilerin çalışma alanlarına göre ihtiyaç dahilinde üretilen bu kredi kartlarının bazıları da yıllık aidat ücreti bulunurken bazı kartlarda yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır.

İlk kartımız bankanın da ismini almış olan şeker kart bankanın bireysel müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi kartıdır. Genel olarak Kredi kartlarının içinde bulunan market alışverişi taksitlendirme ekstra para kazanma gibi özellikler bulunmaktadır.

Şekerbank Bonus Kart Aidatı

Bu kartın Plus ve Premium olmak üzere iki farklı varyasyonu da bulunmaktadır. Şekerbank Bonus ile anlaşmalıdır. Diğer bankalarda olduğu gibi Şekerbank’ta da Şeker Bonus Kart müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız Şekerbank Memleketim Bonus Kartını müşterilerine sunmuştur. Bu kart ile alışveriş yapabilir nakit avans çekebilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart Aidatı ve Faiz Oranları

Eğer Tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliğine bağlı bir kooperatif üyesi iseniz Şekerbank’ın sizler için oluşturmuş olduğu koop kart imkanlarından yararlanabilirsiniz. Şekerbank hasat kart tasarruf ve bütçeli yaşama alışkanlıklarını göz önüne alarak bütçesini düşünen çiftçiler sloganı ile bütçem benim kart, müşteriler için kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı Petrol İstasyonları

Size uygun olan kredi kartını seçmek için internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Eski usul yöntemlerle halletmek istiyorsanız size en yakın Şeker Bank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Şeker Bank şubesini bulmak için resmi internet sitelerinde yer alan en yakın şeker bank şubesini bul aracını kullanabilirsiniz. Termo bet ve asmar petrol akaryakıt istasyonları ile anlaşması vardır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu