Şeker Bank Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?

Ortaya çıkan düzenleme sonucunda sözleşmeler hazırlayarak kredi kartlarında aidat alınması işleminin zorunlu yaptılar. Lakin ortada olan bankacılık yasasındaki düzenleme nedeniyle çeşitli kredi kartlarını aidat tutarı ödenmeden müşterilerinin kullanımına sundular.

Şeker Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Alınan kararlar sonrasında Şeker Bank müşterileri aidat ücretlerini nasıl geri alınır konusunu araştırmaktadırlar. Bizde Şeker Bank müşterileri için izleyebilecekleri adımları anlatacağız.

ŞEKER BANK HİZMET ÜCRETİ NASIL GERİ ALINIR?

Şekerbank müşterileri Kredi kartlarının aidatlarını geri alabilmek için izleyecekleri birden fazla yol bulunmaktadır.

İsterseniz internet üzerinden isterseniz bankacılık hizmeti üzerinden aidat iadesi konusunda başvuru yapabilirsiniz. Eğer bu başvuru sonucunda herhangi bir olumlu sonuç alamazsanız tüketici hakem heyetine başvuru yaparak aidat ücretini tarafınıza iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İlk olarak internet üzerinden nasıl başvuru yapacağınızı anlatalım.

Şeker Bank Kredi Çekme Şartları Nedir?

Şekerbank resmi internet sitesine giriş yaparak sitede yer alan iletişim formu kısmında iletişim formunu doldurarak Banka yetkililerine durumunuzu iletebilirsiniz. Bu işlem adım da herhangi bir sonuç alamadığınız takdirde Şekerbank sosyal ağ sitelerinde yer alan resmi hesaplarına mesaj yazarak işlem başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer bu adımda da olumlu bir sonuç alamazsanız şikayet var tarzı sitelere şikayetinizi belirterek banka yetkililerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Şimdiye kadar yapılanlar İşin internet ile ilgili olan kısmıydı. Yukarıdaki işlem adımlarını dışında internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinde aidat iade talebinde bulunabilirsiniz.

Şeker Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ya da size en yakın Şekerbank şubesine giderek aidat iade dilekçesi yazarak banka yetkililerine teslim ediniz çok kısa bir süre içerisinde talebiniz cevaplandırılacaktır. Bu noktada uygulayabileceğiniz 45 farklı yöntemi sizlere anlattık.

Eğer bu yöntemlerden hiçbirinde bir sonuç alamadıysanız önceki yıllara ait dekont belgesi ve aidat iade dilekçesi ile şehrinizde bulunan tüketici hakem heyetine giderek başvuru yapınız. Tüketici Hakem Heyeti kararı lehinize olursa başvuru tarihi ne kadar ödemiş olduğunuz tüm aidat tutarları 1 ile 3 ay arasında banka hesabınıza yatırılacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu