Pubg Mobile Lite Bc Hilesi 2020 Nasıl Yapılır? Güncel Hack

Pubg oynarken ihtiyacınız olan Bc leri ücretli olarak oyun sayfasından satın alabilirsiniz veya Pubg mobile Lite Bc hilesi ile bu Bc lere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Hile programlarını internet üzerinden bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak Battle coins hilesi için indireceğiniz hile programı aynı zamanda zararlı yazılımlar içerebilir. Bu nedenle indireceğiniz yazılım için yapılan yorumları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekiyor. 

Bc için sizlere ücretsiz olarak sunulan hile programlarını bulabiliyorsunuz. Pubg mobile Lite oyununun algoritmik yazılımı ile birebir aynı yazılıma sahip olan bu programlar ile elde edeceğiniz BC leri oyun içinde dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

PUBG Mobile Lite 2020 BC Fiyatları

Pubg Mobile Lite Bc satın almak istediğinizde 2020 güncel fiyatları üzerinden satın alabiliyorsunuz. Her yıl güncellenen fiyatlar sonrasında bu yılda yeni fiyatlar üzerinden satılan Bc fiyatları şu şekildedir.

  • 96 BC: 6,36 TL
  • 320 BC: 19,20 TL
  • 976 BC: 58,56 TL
  • 2736 BC: 153,60 TL
  • 5216 BC: 316,80 TL
  • 10720 BC: 567,60 TL

Bu fiyatlar dışında farklı sitelerde biraz daha uygun fiyatlara Bc bulma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Pubg mobile oyun sayfasında farklı sayılarda Bc için farklı ücretler ödeyebiliyorsunuz. Bu Bc ler satın alma işlemi sonrasında onay maili ile birlikte hesabınıza tanımlanıyor.

Pubg Mobile Lite Uc Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyun içinde Nickinizin rengini ve fontunu seçmek için kullanabileceğiniz Uc hilesi karakterinizin farkını ortaya koyan bir hile olarak sizlere sunuluyor. Bilgisayar veya tabletinize indireceğiniz özel bir yazılım ile yapabileceğiniz bu hile için programı çalıştırmanız ve sonrasında oyuna giriş yapmanız yeterli oluyor.

Hile programı çalışırken oyunun ara yüzüne kolaylıkla erişim sağlayabiliyor, kişisel hesabınızın bulunduğu sayfadan nickinizin rengini seçebiliyor, fontunu ayarlayabiliyor ve yazı tipine karar verebiliyorsunuz. Bu işlemlerin tamamını yaparken herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Hileyi kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Pubg yönetim ekibi tarafından hile yaptığınız fark edildiğinde süresiz olarak ban yeme ihtimaliniz bulunuyor.

Bu nedenle hile yaparken filtreleme duvarına yakalanmayacak şekilde yapmanız sizin adınıza çok önemli. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da hile programını indirdiğiniz sitenin güvenilir olmasıdır. Casus yazılımların yer aldığı hile programları ile oyun karakterinizin tüm bilgileri ilgili sitelere yönlendirilebilir.

Pubg Mobile Lite Pc İçin Sistem Gereksinimleri Nedir?

Popüler bir oyun olan Pubg Mobile Lite oynayabilmek için belirli standartları karşılayan bir sisteme veya cihaza sahip olmanız gerekiyor.

Eğer 4.3 veya daha üzeri bir Android sürümüne sahip cihazınız varsa; en az 1 Gb Ram, en az 500 MB boş hard disk alanı olması gereklidir.

PC üzerinden Pubg Mobile Lite oynamak istiyorsanız; CPU: Intel Core i3 2.4GHz, RAM: 4 GB, İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit, Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Gereken Boş Alan: 4 GB özelliklere sahip bir pc ye sahip olmanız gerekiyor.

Masa üstü bilgisayarınız üzerinden oyun oyanyacaksnaız; CPU: Intel Core i5 2.8GHz, RAM: 8 GB, İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit, Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870, Gereken Boş Alan: 4 GB özelliklere sahip bir masa üstü bilgisayara sahip olmanız gerekiyor.

Pubg Lite Hack 2020 Güncel Yenilerde Ne Var?

2020 güncel oyun hilesi olarak Norecoil hilesi oyun içinde silahınızın ve cephanenizin hiç bitmemesini sağlıyor. Güncellenen bu hile ile dilediğiniz silaha ve cephaneye sahip olabiliyorsunuz.

2020 Pubg Mobile Lite hileleri arasında yer alan ve güncellenen hilelerden biri olan Aim, speed, esp hileleri masa üstü bilgisayarı içinde sizlere sunulmuş durumda. Bu hileler ile hayalet olarak rakiplerinize yaklaşabilir, çok hızlı hareket edebilir ve rekabet avantajını ele geçirebilirsiniz.

Pubg Diğer Hileler için Aşağıdan Seç Tıkla

Hileler dışında Pubg Lite hack 2020 güncellemeler içinde yer alan ve sihirli mermi özelliği ile rakibinizi yok edebiliyorsunuz. Atış gününe göre sınıflandırılmış mermiler arasında yer alan ve en yüksek güce sahip olan sihirli mermi ile oyunda dilediğiniz rakibi ortadan kaldırabilirsiniz. Tek atış ile kolayca rakibini öldürebilir, cephanenizi kontrol edebilir, rekabet avantajı ile oyunda ve turnuva da şampiyon olabilirsiniz.

39 Yorum

  1. kardes bana bi steam kodu yollarmısın bak bu siteden reklamlara çok tıkladım ben bana on liralık yollasan yeter

  2. Ben hep çalışıyorum bc ve bp kazanamıyorum bunun için herşey yapiyom ama olmuyor neolur yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu