Pubg Mobile Hile 2020 Wallhack Bedava Sandık, Royale Pass

Dünyanın en çok tercih edilen mobil oyunlarından olan PUBG’de hemen her gün bir haberi okuyor olmamız mümkün. Oyun dünyada kadar popüler ki nicklerinden alınan royal passlara kadar her şeyi haber niteliğinde. Biz de yazımızda PUUBG ile ilgili bir takım bilgileri sizler için paylaşacağız. Öncelikle royal pass’a nasıl ücretsiz sahip olacağını yazmakla başlayalım:

Pubg Bedava Royale Pass Nasıl Alınır?

Bu sorunun cevabını biraz sonra kolay bir şekilde uygulayacağınız yöntemle öğreneceksiniz. PUBG’de oyuncuların güçlerini daha fazla artırmaları ve rakip oyunculara karşı daha fazla özelliklere sahip olmaları için royal pass ücretsiz olarak sizinle olacak. Yapmanız gerekenlerse çok basit.

Öncelikle Daily giveaway uygulamasını mobil cihazınıza indirmek. Merak etmeyin android ve IOS tabanlı tüm mobil cihazlarda bu uygulama mevcut. Uygulamayı indirmenizin ardından sizden istenen kullanıcı adı ve e-posta adresini sisteme kayıt ettirmeniz gerekiyor.

Bilgilerinizi doğru bir şekilde kaydetmenizin ardından ana sayfa üzerinden çekilişleri göreceksiniz. Ve bazı başlıkları… Bu başlıkların içerisinden Elite Royale Pass Season yazılı konu başlığına tıklamanızın ardından “JOIN” sekmesine tıklayarak çekilişe hak kazanıyorsunuz,  bedava royale pass sizindir.

pubg mobile hile bedava uc kodları

Pubg Bedava Skin 2020 Nasıl Alınır?

PUBG’de bedava skin 2020’ye sahip olmak ise benzer bir çekilişle sizin olabilir. Oyuncuların sahip olduğu Royale Pass nitelikleri mobil hediyelerle birlikte farklı oyunculara verilebiliyor. Uygulamayı geliştiren şirketler farklı sunum şekilleri ile royale pass’lar gönderebiliyor. Bedava bir sandığa sahip olmak için yapmanız gereken güvenilir uygulamalara sahip olup kayıt olmaktır.

Pubg Bedava Sandık Hilesi Nedir?

Birçok dolandırıcı sitelerin var olduğu tüm internet kullanıcıları gibi PUBG oyuncuları olarak da farkındayız, öyle değil mi? Uygulamalarda uzantılara çok dikkat etmeniz gerekir. Yanlışlıkla girseniz dahi kişisel bilgilerinizi anında almaları an meselesi…

Bu yüzden amacı kötü olan bu tür sitelere asla itibar etmeyin. Bedava sandık hilesi için ufo vpn uygulamasından sandık alabiliyorsunuz. Öncelikle uygulamayı indiriyorsunuz. Sonrasında Premium üyelik için ister reklam izleyin ister ücret ödeyerek işlemlere devam edin. Eğer ki reklam izleme seçeneğini tercih ederseniz bir süreliğine Premium üyelik kazanma hakkına sahip olacaksınız.

Uygulamayı indirdiyseniz eğer lokasyon seçimini Endonezya’dan yana kullanarak işlemlere devam ediyorsunuz. Ekranda tik işaretini gördükten sonra yapmanız gereken sadece PUBG uygulamasına girmek. Mesaj kutuna gelip bedava sandığınızı alabilirsiniz.

Pubg Mobile Hile 2020 Nasıl Yapılır?

Oyunumuzun adı PUBG Mobile, ama siz bu mobil ada aldanmayın. Büyük bir oyuncu kesimi emülatör aracılığı ile bilgisayarlarından oynuyor. Hatta fazlası var. Emülatörlerle oynadıkları yetmez gibi çeşitli programlar sayesinde de daha rahat hile yapabiliyorlar.

Bu oyuna gönül verdiyseniz kesinlikle Wall Hack, Para Hilesi gibi terimleri duymuşsunuzdur. Bunların her biri bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor.  Çoğu oyuncu ve sistemin hile olarak dahi göremediği bir çeşit olan fare yani Mouse makro hilesi ile diğer rakiplerinize göre hızlı ve atik bir şekilde hareket edebiliyorsunuz.

Pubg Mobile UC Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile’de 600 UV’den satılan royale pass’ları ücretsiz uygulamaları indirerek de UC üretebiliyorsunuz. PUBG UC kodu üretim merkezi sistemleriyle aynı şekilde uc hilesi yapabilirsiniz. Benzer serileri kullanarak UC üretimleriyle istediğiniz kadar UC kodlarını elde edebilir, oyun içeresinde kullanabilirsiniz.

Hileli kodların sahip olunmasının ardından oyun içerisinde satılan Elite royale pass özelliğini de satın almanız gerekiyor. En düşüğü 600 UC iken plus özelliklisi ise 1800 UC’den satılıyor. Fakat siz istediğinizi satın almak için hileli kodları kullanabilirsiniz.

bedava uc kodu üretme merkezi

Pubg Mobile Bedava UC Kodu 2020 Kazanma Programı

Ücretsizc UC kazanmak için uygulayacağınız yolların PUBG’nin anti hile ekibi tarafından bulunup bulunmayacağına dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü bu anti hile ekip, çeşitli algoritmalarla yapılan tüm hileleri tespit ediyor, diskalifiye olmanıza neden olabilir.

Bu nedenle UC kazanmak için eldekinden de olmayın. Uygulamalara giriş yaparken şunu düşünün: Hiç kimse karşılıksız bir yardım yapmaz, mutlaka bir çıkarı vardır. İşletmeler de bu mantıkla ilerler. Bedava UC gibi ibareleri görüyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. PUBG Mobile Uc Hilesi 2020 adında zararlı bir yazılımın sürüleceği bilgisi dolaşmakta.

Banka hesaplarınız dâhil kişisel verilerinizde ele geçirilebilir. Bu nedenle güven duymadığınız sitelere asla giriş yapmayınız.

Pubg Lite Hileleri 2020 İndirme Nasıl Yapılır?

PUBG Lite son zamanlarda android işletimli cihazlar için Google Play Store aracılığı ile indirilen PUBG yapımı oyundur. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde oyunu daha rahat bir şekilde oynamak için geliştirilmiştir. Bulduğunuz uygulamalara oldukça dikkat etmenizde yarar var.

Çünkü dolandırıcılık yapan siteler o kadar fazla ki bu nedenle güvenilir sitelerle bu işlemleri yapmak mantıklı olacaktır. VPN uygulaması hilelerde en işe yarayan özelliktir. Uygulamalarda farklı ülke seçimleri yaparak hilelerden yararlanabilirsiniz.

Pubg Mobile Sezon Hackleri Nasıl Yapılır?

Güven veren ücretli ya da ücretsiz VPN uygulamaları üzerinden oyuna giriş yaptığınızda mesaj sekmesinde bir mesajla karşılaşıyorsunuz. Mesaja tıkladığınızda başlangıçta 130 gümüş parçacık, 50 kasa kuponu ve 25 sandığı hediye olarak tanımlıyor hesaplara. Farklı sunuculardan bağlanıldığında royale pass ve sandık kutusu hediyelerinizi alabiliyorsunuz.

Pubg Royale Pass Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Tayvan ülkesi üzerinden bağlantı yaptığınızda royale pass kazanma şansınız da artıyor. Oyuna her giriş yapıldığında yeni bir oyuncu gibi görüp yeni hediyeler kazanabiliyorsunuz. Sezon için geliştirilen royale pass özelliği, size hediye olarak veriliyor.

Kısaca yapılması gereken güvenilir bir VPN üzerinden Tayvan sunucusuna bağlanmak. Bu sunucu üzerinden oyun oynamaya başladığınız zaman hediyeler otomatik bir şekilde hesabınıza tanımlanıyor olacak.

PUBG UC Hileleri 2020 Güncel

Dünyanın en fazla tercihe dilen oyunları arasında yer alan Pubg’de herkes güçlü olmayı, yenmeyi hedefliyor. Bu yüzden türlü yollara başvurduğumuz kesin. Kimi zaman VPN’leri değiştirerek kimi zamanda güvenilir sitelerin verdikleri hileleri deneyerek bir şeyler yapma çabası içine giriyoruz.

pubg uc kodu hilesi

Amaç rakiplerden daha güçlü özelliklere sahip olup oyunda güçlü olmak! Bunun için de birçok hile yer almakta. Güvenli uygulamalara sahip olarak royale pass ya da sandıkları kazanabilir, UC’lere sahip olabilirsiniz. Sadece şunu söyleyebiliriz ki hilelerin gerçekten de var olduğu konusuna inanmamız.

PUBG hileleri ile karakterleri üst seviyelere elbette ki taşıyabilirsiniz. Fakat bu hileler bazen gerçekten oyunu artık oynamamak adına da hile olabilir. Bu durumu avantaja çevirebilmek için de hilelerin uygulama simlerine güven verdiklerine dikkat etmek. Eğer VPN’leri değiştirip hileleri iyi bir şekilde kullanabilirseniz PUBG’de karakterlerinizi zirveye taşıyabilirsiniz.

PUBG Hediye Sandık Kodları Nedir?

PUBG Mobile’de hediye sandık kodları, oyun içinde sürekli verilen kuponlardır. Oyun tarafından sizlere iletilen bu kuponlar mesaj yolu ile size ulaştırılır. Bu nedenle mesaj kutunuzu sürekli takipte kalın. Bu kutuya tıklayıp hediye sandıklarınızı alabilir, dilediğiniz gibi oyunda kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile’de oyuncuların ücretsiz bir şekilde almak istedikleri sandıkların kodları, PUBG Mobile oyunun kullanıcılara harika bir jestidir. Size bu oyunda bol şans diliyoruz. Ama dolandırıcılara mahal vermeden oyunda zirveye çıkmanızı temenni ediyoruz. Bol şanslar diliyoruz. PUBG Mobil’de şansa bolca ihtiyacınız olacak.

24 Yorum

  1. Royale pass verin lütfen ben Türkmenistan’da yaşadığım için çok pahalı lütfen royale pass verin lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu