Oyun Haberleri

Pes 2020 Hack Hileleri Pc ve Mobil Nasıl Yapılır

Pes 2020 hack hileleri oyun içerisinde birtakım mod ve özellikleri aktif edebilmekte, bu sayede oyuncunun farklı özelliklere sahip olmasını ve oyunu daha başarılı bir şekilde oynayabilmesini sağlamaktadır.

Pes 2020 Nedir?

Pes 2020, eFootball tarafından geliştirilmiş olan ve dünya üzerinde milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan bir oyundur. Konsol, bilgisayar ve cep telefonu gibi çeşitli teknolojik ürünler üzerinden oynanabilen bu oyun, Pro Evolution Soccer sersinin bir parçası olup, futbol tutkunlarının müsabakalar gerçekleştirmesini ve doyasıya futbol mücadelesi sürdürebilmesini sağlamaktadır.

Diğer versiyonlarına kıyasla oldukça gerçekçi görseller ve tasarımı ile dikkat çeken Pes 2020, sürümün en yeni versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dolayısıyla oyun içerisinde geliştirilen pek çok farklı mekanik ve teknik bulunurken, oyuncular hem bu mekanikleri hem de oyun içerisinde yapılabilecek çeşitli hileleri merak etmektedir. İşte Pes 2020 için yapılabilecek bazı hack hileleri ve yöntemleri…

Pes 2020 Mobil Hileleri Nelerdir?

Pes 2020 hileleri, futbol severlerin oyun içerisinde bazı özellikleri aktif olarak kullanabilmesine yardımcı olan bir çeşit yol ya da yöntem olarak ifade edilebilmektedir.

 • Oyuncuları rakiplerine karşı avantajlı bir hale getirebilen Pes 2020 hack hileleri, hem mobilde, yani akıllı cep telefonu ya da tabletler üzerinde, hem de bilgisayar üzerinde kullanılabilmektedir.

Oyunu daha keyifli ve ayrıcalıklı bir hale getirmenin pek çok farklı yolu bulunmaktadır. Bunlardan biri de Pes 2020 hileleri olurken, bu yol sayesinde oyuncular herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan dilediği özelliklere sahip olabilmekte ve rakiplerine karşı bir adım önde olabilmektedir.

 • Mobil üzerinden de yapılabilecek birçok hile bulabilmek mümkün olurken, GP hilesi ile coin hilesi bunlardan yalnızca birkaçı olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Genellikle bu tarz hilelere müracaat edildiğinde, oyuncunun kendi hesabı üzerinden hile yapmaması tavsiye edilmektedir.

Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar da ortaya çıkabilmektedir.

Örneğin; Konami tarafından oyun içerisinde yapılan herhangi bir hile tespit edildiğinde hesap banlanmakta ve oyun içerisinde elde edilmiş olan tüm özellikler kaybedilebilmektedir. Pes 2020 mobil hileleri yaparken yan hesap kullanılması daha faydalı olmaktadır.

Pes 2020 mobil hileleri ve hack hileleri oyun içerisinde oyuncunun alım gücünü ve oyun kalitesini artırırken, oyuncuya çeşitli alanlarda ayrıcalık tanımaktadır. Bazı hileler zararlı yazılımlardan meydana geldiği için oyuncuların bu konuda güvenilir linkleri tercih etmesi de önem teşkil etmektedir.

Pes 2020 Mobil Hileleri Nasıl Yapılır?

Pes 2020 mobil hilelerinin nasıl yapılacağı birçok oyuncu tarafından merak edilmekte ve araştırması yapılmaktadır. Oyun ile alakalı her türlü hile için hesabın banlanmaması adına oyun içerisinde hile yapılmaması, bunun için farklı bir hesap kullanılması önem teşkil etmektedir.

Pes 2020 mobil hileleri yapabilmek için oyuncuların güvenilir linkleri tercih etmesi de oldukça önemli olurken, indirilen dosyalarda yönergeleri takip ederken Pes için hile yapabilmek de mümkündür.

Pes 2020 Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Pes 2020 para hilesi için verilen videolu anlatımlar bu hususta oldukça faydalı olabilmektedir. Doğru hile indirme linkini İOS ya da Android sistemli telefonuna indiren oyuncular “playername” yazan bölüme Pes 2020 mobil oyunundaki kullanıcı adını yazmalı, “next” butonuna tıklamalıdır.

 • Açılan ekranda “mtclup coins” ve gp” şeklinde bir görüntü gelmektedir.
 • Oyuncu bu ekrana da dilediği kadar miktar yazarak coins ve gp yüklemesi yapabilmektedir.
 • Genellikle para hilesi için belirlenen en üst limit 9999 olurken, bu işlemlerin tamamlanmasının ardından oyuncudan bazı görevler talep edilmektedir.
 • Bu görevler hakkında detaylı bilgiyi link üzerinden alabilmek mümkündür. Bu işlemlerin ardından Pes 2020 para hilesi tamamlanmış olacaktır.

Oyunculardan talep edilen görevler genellikle anket doldurma ya da uygulama içinde vakit geçirme olarak bilinmektedir. Bunun için yaklaşık 30 saniye içerisinde açılan ekrandaki listeden seçim yapmak ve bazı uygulamalar indirerek uygulamada zaman geçirmek yeterli olacaktır.

Ücretsiz Pes 2020 Steam Key Kodu

 • P7L89-AXAP6-WGWRW

Pes 2020 Fiyatları

Pes 2020 fiyatları, evinde bu tür bir oyunu olmayan ve satın almak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı konulardandır. Genellikle oyunun fiyatları oynanacağı cihaza göre değişiklik gösterebilirken, Bilgisayar, Xbox, playstation serileri ve bunun gibi konsol türleri için fiyatlar farklılaşabilirken, satın alınacak olan oyunun çeşidi genelde legend ya da standart sürümler olarak satışa sunulmaktadır.

Genel olarak Pes 2020 fiyatlarına bakılacak olursa;

 • Bilgisayar için Pes 2020 oyunu steam sürümü 199 TL, legend sürümü ise 299 TL,
 • Xbox one steam sürümü 345 TL, legend sürümü 497 TL,
 • Playstation 4 steam sürümü 409 TL, legend sürümü ise 589 TL’den satışa sunulmaktadır.

Benzer Konular

13 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu