Kredi Kartı

Paraf Card Nedir ve Özellikleri 2020

Halk Bank, 1933 yılında küçük ve orta ölçekli esnafa uygun fiyatlı kredi sağlamak amacı ile kurulmuş bir bankadır.

PARAF CARD Hangi Bankaya Aittir?

Geçtiğimiz yıllarda televizyonlarda Ayrıcalıklar bu parafta sloganı ile hayatımızda yer edinen kredi kartı Halk Bank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartıdır. Birbirinden farklı güzel özellikleri ile milyon fazlası müşteri ile işlem gören kredi kartının özelliklerini sayacak olursak;

PARAF CARD Ücreti Nedir?

Paraf Card normal kredi kartının yapabildiği tüm işlemlere yetkinlik göstermektedir. Para çekme, para transferi, fatura ödeme, taksitlendirme gibi seçeneklerinin yanında lokal bazlı hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır.

Paraf Kart İspark Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Örneğin tek seferde 150 TL ve üstü alışveriş yaptığınız zaman İspark otoparklarında ücretsiz olarak arabanızı park edebilmektesiniz. Eğer borcunuz varsa borcunuzu taksitlendirebilir ya da yaptığınız peşin harcamaları sonraki dönemlerde taksitlendirerek ödeme seçeneğine sahipsiniz.

Cumartesi günleri insanların tatilin günü olan Pazar gününe rahat bir şekilde girebilmek için dışarıda aktivite yaptığı gündür. Eğer paraf card sahibiyseniz cumartesi günü tüm restoranlarda yediğiniz yemekler indirimli olur.

Paraf Kart Lounge Nedir ?

Ayrıca kart üzerinden İstanbul ve Ankara havalimanlarında ücretsiz lounge imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kartlar 3D Secure güvenlik sistemine sahip olup fonlarınızı güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

PARAF CARD Taksit Seçenekleri

Paraf Kartın 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla;

  • Paraf Klasik
  • Paraf Gold
  • Paraf Platin
  • Paraf Business

Olarak çeşitlendirilmektedir. Bu kartlar için yıllık ücret bedeli alınmaktadır. Bu ücret bedeli aidat olarak geçmektedir. Eğer sizde paraf card alacaksanız yıllık aidat ücreti sizden istenecektir. Paraf Kart ile resmi bilgilerde her kartın aidat ücreti belirlenmiştir. Bu ücretlere %5 oranında BSMV tahsil edilmektedir. Fiyatlara bakacak olursak;

Paraf Kart Başvuru Ücretleri

Paraf Klasik kart almak isteyen bir kişi yıllık 32 TL hizmet ücreti ödeyecektir. Paraf Gold kartını tercih edenler 52 TL, Paraf Platin kartını alanlar 83 TL ve Paraf Business kart alanlar ise 75 TL yıllık aidat ödemesi gerekmektedir.

Eğer aldığınız kartın yanında ek kart almak isterseniz Paraf Klasik için 16 TL, Para Gold için 26 TL, Paraf Platin için 41 TL ve Paraf Business için 75 TL ödenmesi gerekmektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu