Odeabank Kredi Kartları 2020

Odeabank 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş Lübnan merkezli özel bir bankadır. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 11 farklı ülkede kurumsal ticari bireysel yatırım ve özel bankacılık alanında faaliyet gösteren Odeabank, 2012 yılında televizyon ekranlarında yaptığı yüksek bütçeli reklamları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Aradan geçen 7 yıllık süre içerisinde 1 milyondan fazla müşteriye ulaşan Odeabank, müşterilerine bireysel kredi kartları konusunda hizmet sağlamaktadır.

Odeabank Kredi Kartı Çeşitleri

Toplamda 4 adet farklı kredi kartı türü bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Kart Axess, Atlas Card, Private Card ve Bank’O Card kredi kartlarıdır. Her bir kartın kullanım alanı ile özellikleri farklılık göstermektedir. Bu yazımızda yukarıda bahsettiğimiz 4 kredi kartının özellikleri ve yıllık aidat ücretleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Odeabank Kredi Kartı Özellikleri

İlk olarak Card Axess kredi kartı, Axess anlaşması olan 200.000 sayısını aşkın üye iş yerinde yapılan harcamalarda chip para kazandırmaktadır. Ayrıca tüm nakit işlemleri bu kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Eğer bu karttan almak istiyorsanız yıllık 108 lira aidat tutarı ödemek zorundasınız.

Odeabank Banko Atlas Kart Mil Puanı Nasıl Hesaplanır?

İkinci sırada yer alan Atlas Card, sık sık uçak yolculuğu yapan müşteriler için uygun bir karttır. Eğer bu karttan alırsanız hoş geldin hediyesi olarak hesabınıza 2000 uçuş mili hediye edilecektir. Kazanılan mil puanları Atlas

Havayolları şirketinin yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere tüm uçuşlarında kullanılabilmektedir. Atlas kartın yıllık aidat Bedeli 136 Türk lirasıdır.

Odeabank Kredi Kartı İptali İşlemleri için Yapmanız Gerekenler

OdeaBank’ın özel müşterilerine yönelik ürettiği kredi kartı olan Private Card, kişiye özel asistan deneyimleri finansal ihtiyaçların karşılanması ve birçok ayrıcalıklı özellik ile donatılmış olan bir karttır. Odeabank müşterileri yıllık aidat tutarı olarak 499 Türk lirası ödeme yapmaktadırlar.

Bu kartı alabilmek için bankadaki varlık hesabınızda yıllık bazda en az 250 bin Türk lirası olması gerekmektedir. Lakin hesabında 250 bin Türk lirası bulunan kişiler yıllık aidat ücretinden muaf tutulacaktır.

Odeabank Kredi Kartı Faiz Oranları Nedir?

Son olarak Odeabank’ın tüm müşterilerine hitap eden Bank’O Kart, yurt içi ve yurt dışında peşin alışveriş yapılmasını sağlayan İnternet üzerinden alışverişe açık, nakit avans ve taksitli avans seçenekleri bulunan ve yıllık aidat ücreti bulunmayan bir karttır.

Bir Yorum

  1. enver sezgin 2019 yılı için odeabank kredi kartı aidatı 125tl aldılar bunun iadesini talep ediyorum arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu