Kredi Kartı

Odeabank Kredi Kartı Aidatı 2020 Nasıl Geri Alınır?

En yeni bankalarından biri olan Odeabank müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından yıllık hizmet ücreti almaktadır. Alınan bu ücretler kimi müşterilerin gözüne gelmezken kimi müşteriler için de hayati önem taşıdığı zamanlar olabiliyor.

Yargıtay daire başkanlığının kredi kartı aidatları ile ilgili aldığı karar sonrası diğer bankaların müşterilerinde olduğu gibi Odea bank müşterilerinde de kredi kartı aidatı nasıl geri alınır sorusunun cevabı merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda Odea bank üyelerinin sahip oldukları kredi kartından alınan aidat ücretinin nasıl geri alınabileceğini anlatacağız.

ODEA BANK KREDİ KARTI Özellikleri

Odea bank müşterisi olup kredi kartı sahibi olan kişiler iadeye yönelik olacak şekilde aidat geri alma talebinde bulunabilmektedir.

Talebin olumlu karşılanması durumunda en fazla 3 ay içerisinde ödemiş olduğunuz tüm aidat tutarları hesabınıza yüklenir. İade talebi gerçekleştirebilmek için birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bankanın internet sitesinde yer alan iletişim formu kısmından mesaj yazmaktır.

Odea Bank Kredi Kartı Çeşitleri

Bunun dışında internet bankacılığı, telefon bankacılığı üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcinize kredi kartı aidat iade konusunda talebinizi bildirirseniz izlemeniz gereken adımları söyleyecektir. Ayrıca firma şikayetlerinin yayınlandığı sitelerde şikayetinizi yazarak kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı İptali Nasıl Olur

İnternet yolu ile başvuru yapma seçeneğiniz bu kadar kısıtlı değil tabii ki. Sosyal ağ sitelerinde yer alan resmi hesaplara özel mesaj yolu ile iade talebinizi ileterek prosedür hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler genellikle interaktif işlemler olarak geçmektedir.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu için Gerekenler

Eğer eski usul ile iş yapmayı seviyorsanız bankanızın size en yakın olan şubesine giderek iade dilekçe metni hazırlayarak banka yetkililerine teslim edebilirsiniz. Böylece talebiniz işleme alınır. Tüm bu yöntemlerin dışında kredi kartı aidat iade almak için en etkin yol ise tüketici hakem heyetine başvuru yapmaktır.

Dekontlarınız ve iade dilekçeniz ile birlikte yaşadığınız şehirdeki tüketici hakem heyetine giderek başvurunuzu yapın. Kısa sürede başvurunuz cevaplandıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

Benzer Konular

Bir Yorum

  1. Mrb kolay gelsin ben odeabanktan kredi çekmiştim 5 yıl önce bunun aitadlarini nasıl geri alabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu