Künye

kosgeb kredi

YönetimSite Sahibi: Gökhan Tepeoğlu

Yazarlar: Gökhan Tepeoğlu

Site Yazılımı:  Lisanslı olarak Sahifa teması kullanılmaktadır.

Site Kategorisi : Kosgeb kredileri,  fikirleri ve benzeri alanlarda kullanıcı ve ziyaretçilerimize kredi fikirleri vermeyi amaçladık. Kosgeb destekleri iş planları nedir? Kolay kosgeb kredisi başvuru şartları ve hibe nasıl alınır? Tüm detaylar burada

UYARI:  Sitemizin Kosgeb ile ilgili bir bağlantısı bulunmamakta olup sadece ilgili kurum ile alakalı bilgi ve yönlendirmeler vermekte ve değerli kullanıcılarımıza öneri ve fikirler sunmaktadır. 

Adres: Sümer mah. karalar cad. no:43/5 ibrahim para apt. zeytinburnu/ İstanbul / Turkiye

AÇIKLAMA: KOSGEB E Kredi ailesi, işletme açmak isteyen ve işletmelerini geliştirmek isteyen girişimcilere destek alabilecekleri yolları göstermek amacı ile kurulmuş bir platformdur. KOSGEB, küçük ve orta ölçekli işletmelerin geliştirilmesine yardımcı olmak ve büyümelerine destek olmak için devlet tarafından açılan bir başkanlıktır. KOSGEB, her yıl binlerce girişimciye hibe ve destek sağlamaktadır.

KOSGEB E Kredi ailesi ise bu hibe ve desteklerden girişimcilerin haberdar olmaları ve faydalanabilmeleri için hizmet vermektedir. Aynı zamanda KOSGEB EKredi; girişimciler için aklınıza gelebilecek birçok bankadan kredi kartı başvurusu yapmanın yolları, hangi bankalardan ne kadar kredi çekilebileceği, kredi çekebilmek için gerekli koşullar gibi farklı kredi çekme hususlarında da bilgilendirici çalışmalar yapmaktadır.

Girişimcilere taşıt kredisi, konut kredisi veya ihtiyaç kredisi almak istedikleri zaman takip etmeleri gereken adımlar ve sahip olması gereken koşullar hakkında bilgilendirici içerikler ile yol gösterici olmayı hedefleyen KOSGEB EKredi ailesi, ziyaretçilerine doğru ve ulaşılabilir bilgiye ulaşma imkanı sağlar.

KOSGEB EKredi ailesinin en büyük amaçlarından biri ziyaretçilerine doğru bilgi vermek ve girişimcileri bilgilendirmektir. KOSGEB her yıl onlarca hibe ve düşük faizli veya sıfır faizli kredi imkanı sağlamaktadır. KOSGEB EKredi ailesi, bu imkanlardan hangilerinin kendileri için en uygun olacağı konusunda bilgi sahibi olmak isteyen girişimcilere, yol gösterici olmak hedefi ile hareket etmektedir.

KOSGEB girişimcilere verdiği kredi veya hibe gibi imkanları dönemsel olarak açıklamaktadır. Bu durum da girişimcilerin kendileri için en uygun fırsatı yakalamaları için sürekli takipte kalmalarını gerekli kılar. KOSGEB Kredi ailesi, girişimciler için güncel ve en uygun KOSGEB fırsatlarını takip ederek yayınlamaktadır.

Girişimcilerin yanında olarak büyümelerine ve ilerlemelerine destek olan KOSGEB EKredi ailesi olarak bu hedefimize ulaşmak için düzenli olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Kosgebekredi.com Yönetimi

Başa dön tuşu
Kapalı