Kredi Kartsız Taksitle Telefon Alışverişi 2020

Bir taksit planı, alıcılar için uygun olduğundan ve şu anda ulaşamayacağı, ancak gereken ürünleri almalarına olanak tanıdığı için popülerlik kazanmaktadır. Ayrıca, taksitle cep telefonu satın almak beğendiğiniz daha üst bir modeli almanıza da yardım eder. 36 ay gibi bir taksit seçeneği sunan mağazalardan telefon almanın başka faydaları da bulunur.

Taksitle Telefon Almak ve Satan Yerler Neresidir? 2020

Aylık bütçenizi titizlikle planlasanız ve olası harcamaları listeleseniz bile, beklenmeyen bazı harcamalar (onarım veya sağlık sorunları) cüzdanınızı tüketebilir. Bütçenizi korumak için taksit planı gerekli olabilir. Ayrıca, taksitler, ek masraflar ile boğulmuş hissetmemeniz için yeterince düşüktür. Başka bir deyişle, yeni bir telefon için bir kerede 1,500 lira harcamak yerine, bir bankaya 10 ay boyunca 150 lira ödersiniz.

Taksitle İphone Nasıl Alınır 2020

Son dönemlerde çok fazla harcama yaptıktan sonra telefonunuz bir anda bozulabilir. Ayrıca, maaşınızın da önümüzdeki üç hafta içinde yatmaması ihtimal dahilinde. Bu durumda taksitle bir cep telefonu almayı düşünün. Taksit miktarını finansal kapasitenize ayarlayabilirsiniz. 36 aya kadar vade seçeneği sunan cep telefonu mağazaları sayesinde artık ödemeler konusunda endişelenmeyi bırakacaksınız.

İndirim Sezonu Tarihleri Ne Zaman Başlar 2020

Mağazalar, alıcıları özellikle online alışveriş ve pazarlık konusunda ikna etme eğilimindedir. Her zamanki indirim sezonlarında fiyatlar yüzde 70’e kadar düşürülür. Bu tür durumları kullanmamak, özellikle de telefonunuz biraz yıpranmaya başlamışsa israf olur. İndirimli dönemde işinize yarayacak bir cep telefonu gördüğünüzde kaçırmayın ve 36 aya kadar vadeyle satın almanın keyfini çıkarın.

Faizsiz Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Bir taksit planı seçerken, taksit miktarına ve maliyetlerine (faiz oranı) dikkat edin. Bununla birlikte, yüzde 0 faiz oranı genelde bir istisnadır. Faiz oranı ve komisyon ücreti uygulanmadığı durumlarda satıcılar taksit yapmaya pek yanaşmaz.  

türk telekom cihaz sorgulama nedir

Teknosa Taksitle Telefon Modelleri Nedir?

Apple ürünleri premium segmentte olduğu için genelde taksitsiz satın almak daha zordur. İnsanların büyük bir çoğunluğunun birkaç aylık kazancı son çıkan Apple telefonunun fiyatından daha azdır. Bu durumda eğer son model ve lüks bir telefon almak istiyorsanız taksitle satın alım yapmak şarttır. 36 aya kadar taksit seçeneği ile hayallerinizin telefonu olan tüm modelleri satın alabilirsiniz.

Taksitli Alışveriş İptal İade Süreci Nasıl İşler? 2020

İnsanların çoğu lüks ve yeni bir cep telefonuna sahip olmayı hayal ediyor, ancak bu hayali gerçeğe dönüştürmek için çok fazla paraya ihtiyacınız var. Bir telefon için genellikle yüzlerce ya da binlerce lira harcamanız gerekir. Bunu karşılayacak bir bütçeniz olmadığında taksitli alışveriş en mantıklı seçenektir.

türkcell cihaz kampanyalarını öğrenme

Vatan BilgiSayar Telefon için Taksit Seçenekleri

Ancak taksitlerinizi aylık olarak düzenli ödemeniz gerekir. Tam ve vaktinde ödenen taksitler kredi notunuzu olumlu olarak etkiler. Bankanın gözünde sizi sözüne sadık ve güvenilir bir müşteri olarak gösterir.  Ancak bir kredi kartınız olmadan da kredi kartsız 36 ay taksitli cep telefonu satın alabilirsiniz.

Arçelik Taksit Ödeme

  • Arçelik özel kredilendirme sistemi
  • Vade farkı ile elden senet ile satış

PTT Taksit Ödeme

  • Herhangi bir teknoloji mağazasından satın alma
  • Findeks raporu ile müşterinin kredi notunu sorgulama
  • PTT şubelerine taksit ödemesi

Media Market Taksik Ödeme

  • Denizbank ile anlaşmalı
  • 500 – 15000 TL bireysel kredi ile kredi kartsız taksitli cep telefonu

Evkur Taksit Ödeme

Evkur – 12 Ay Taksit

  • Elden senet ile taksitlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu