Kredi Başvuru

Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi 2020

Nakit ihtiyacınızı kredi ile çözmek istediğinizde finans kuruluşları kara liste de olmanıza veya icralık dosyalarınızın olmasına bağlı olarak sizlere kredi vermiyorlar. Bankalar ve finans kuruluşları kredi verecekleri müşterilerin mali sicillerini kontrol ederek kredi kullandırdıkları için kara listede yer alan ve daha önce kullanmış olduğunuz krediler, kredi kartları nedeni ile icralık olmuş olan müşterilerinin risk oranlarının fazla olması nedeni ile kredi kullandırmazlar.

Kara Listedeki Emekliye Kredi Veren Bankalar Hangileri 2020

Bu durumda bulunan müşteriler ve emekliler kredi kullanamadıkları için mağdur olurlar. İcralık olanların ve kara liste de bulunanların kredi kullanabilmesine olanak sağlayan ve 60 bin TL ye kadar kredi kullanmanızı sağlayacak özel bir kredi paketi sizlere sunuluyor.

İcralık olan emekliler, kara liste de yer alan emekliler için özel olarak sunulan kredi paketinden yararlanabilmek için şu şartlara sahip olmanız gerekiyor.

Kara Listedeki Emekli Nasıl Kredi Çekebilir?

1 ) Emekli olarak almış olduğunuz maaşınızın yüzde 50 si kredi, kredi kartı, icralık dosyalar için ödeme oranını karşılıyorsa,

2 ) İcralık dosyanızın borç oranının maaşınızın 20 katından az olması durumunda,

3 ) Kredi kartınızın borcundan dolayı kara listeye girmişseniz bu krediden yararlanabiliyorsunuz.

İcralık Olan Emeklilere Kredi Veren Bankalar Hangileri? 2020

Kullanma imkanı sağlayan kredi paketinden yararlanmak için emekli maaşınızı ipotek altına alan danışmanlık firmaları ile çalışabilirsiniz. Danışmanlık firmaları aslında birer finans kuruluşu olan ve ihtiyacı olanlara finans sağlayan kuruluşlardır.

Bu özellikleri ile hizmet veren ve bankalardan kefil, ipotek kullanarak dahi kredi kullanamayanlar için kredi paketleri sunan firmalar sayesinde istediğiniz miktarda üst limit 60.000 TL olacak şekilde kredi kullanabiliyorsunuz.

İcralık Olan Birisi Kredi Çekebilir mi Nasıl Öğrenir?

ev internet üzerinden kredi nasıl çekilir

1 ) Kredi danışmanlık firması ile iletişime geçerek kredi kullanmak istediğiniz belirtiyorsunuz.

2 ) Kredi danışmanlık firması çalışanları sizlerin mali geçmişini inceliyor, borç bilançonuzu ve gelir durumunuzu belirleyerek gelir – ödeme oranınızı tespit edip risk oranınızı belirliyorlar.

3 ) Bu işlemlerden sonra emekli maaşınız ile ödeyebileceğiniz ve toplamda 60 ay vade boyunca ödeyebileceğiniz maksimum miktarı hesaplayarak sizlere kullandırabilecekleri kredi miktarını belirtiyorlar.

4 ) Size sunulan kredi miktarı ve şartlarını kabul ettiğiniz takdirde kredi kullanabiliyorsunuz. 60.000 TL ye kadar kullanabileceğiniz kredi için maaşınız ipotek altına alınıyor. Kullanmış olduğunuz kredinin geri ödeme süresi boyunca maaşınızdan otomatik olarak kesinti yapılıyor ve kredi taksitinizi otomatik olarak ödeyebiliyorsunuz.

Kara Listede Olanların Kredi Notu ve Kredi Puanı Nasıl Etkilenir

Kredi danışmanlık firmaları kara listede yer alan, icralık dosyası bulunan emeklilere kredi kullandırarak maddi açıdan ihtiyaçları olan nakdi karşılamış oluyorlar.

Kazan kazan stratejisine dayalı olan bu yöntem ile hem emekliler kredi kullanarak borçlarından kurtulma şansı elde ediyorlar hem de danışmanlık firmalarının birer finans kuruluşları gibi kredi kullandırarak kazanç elde etmeleri sağlanmış oluyor. Sizlerde maddi açıdan ihtiyaçlarınızı gidermek için danışmanlık firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Konular

4 Yorum

  1. Kara listedeyim ama 1870 tl emekli maaşım var ev annemin kira vermiyorum 60000tl kredi almak istiyorum.

  2. 2.400 emekli maşşım. 60 bin tl verirseniz. Ve 60 ayda ödersem ne kadar faiz ödeyecegim. Bana emekli maaşımdan ne kadarı kalacak ben 55 yaşındayım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu