Türk Telekom

Kamu Çalışanlarına Özel Türk Telekom Kamu 6 GB Tarifesi​

Kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanmış; Kamu 6 GB tarifesi ile geniş çaplı konuşma, mesajlaşma ve internet içeriklerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom’un sunmuş olduğu kamu tarife fırsatlarının ayrıntılı bilgilerini elde edebilmek için Türk Telekom mobil mağazaları ziyaret edebilir, online üzerinden bilgi sahibi olabilir. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Kamu 6 GB Tarifesinden Kimler Faydalanabilmektedir?

Türk Telekom’un sunmuş olduğu bol içerikli ve çok geniş standartların dışına çıkabilen tarife paketleri oldukça sevilmektedir. Özellikle internet, telefon ve sms’in de yer aldığı üçlü paketler dikkat çekmektedir.

Hem daha uygun hem de hesaplı Türk Telekom internet, telefon/konuşma ve mesajlaşma paket içeriklerine sahip olabilirsiniz.

 • Kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanmış 6 GB tarifesinden faydalanabilmek için faturalı olmak gerekmektedir.
 • Eğer faturalı bir hattınız bulunmuyorsa kısa sürede Türk Telekom faturalı mobil hatta geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı hat sahibi olan kişiler Türk Telekom mağazalarına giderek burada kamu kurumu çalışanı olduklarını ispat edecek kimlik bilgilerine ve çalıştıkları kurumdan alacakları belge ile beraber işlemlerini başlatabilirler.

Kamu Kurumu Çalışanı Değilsem Ne Yapmalıyım?

Vodafone çeşitli yaş grupları; meslek ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlamış olduğu paket içeriklerinden herkesin faydalanabilmesi için daha esnek şartlar kullanmaktadır.

Eğer kamu çalışanı değilseniz; Türk Telekom abonesi olmanız da yeterlidir. Türk Telekom mobil abonesi olan kişiler kamu çalışanı tarifesine kayıtlı olan kişilerin referans sunması ile Kamu 6 GB tarifesi paketine geçiş yapabilirler.

Faturalı Kamu 6 GB Paketi

Türk Telekom’un Kamu 6 GB paket içeriğinden faydalanabilmek için faturalı olmanız gerekmektedir. Faturalı aboneler bir yıl boyunca o faturada kalacaklarına dair taahhüt etmiş bulunmaktadırlar.

Herhangi bir şekilde bir yıllık süreç tamamlanmadığı halde kişiyi kendi rızası ile paketten çıkmak istediğinde belirli bir ceza miktarını ödemesi gerekmektedir. Buna cayma bedeli adı verilir.

Kişi kullanmış olduğu Kamu 6 GB paketinden caydıktan sonra tekrar geri dönüş yapıp kaldığı yerden devam edemez. Caymış olduğu an itibariyle paketinde bulunan tüm miktarları kullanamaz hale gelmektedir.

Türk Telekom Kamu 6 GB Paketi İçeriği Nelerdir?

Türk Telekom’un kamu çalışanlarına sunmuş olduğu oldukça avantajlı ve kazanımlı olan paket içeriği Türk Telekom müşterilerini beklemektedir.

 • Türk Telekom Kamu 6 GB tarifesi içerisinde taahhüt verildiği takdirde aylık olarak ücret 39 TL olarak ödenir.
 • Taahhütsüz olarak başvuruda bulunan kişilerin aylık olarak ödeyecekleri miktar 49 TL’dir.
 • Kamu 6 GB tarifesi içerisinde cepten kullanılabilecek 6 GB’lık internet sunulmaktadır.
 • Aylık olarak her yöne yapılacak konuşmalarda 1000 dakika verilmektedir.

Her yöne 1000 sms fırsatından da faydalanabilmek için paket içerisine dahil bulunan dakika, sms ve internet paketlerini Kamu 6 GB tarifesine geçiş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Kamu 6 GB paketi içerisinde kullanılan dakika, sms ve internet haklarının dışında tüm ay boyunca kullanabilecekleri ücretsiz Türk Telekomlular arası görüşme yapılabilmektedir. Bu görüşmeler için belirli bir sınırlama bulunmamaktadır.

Siz de Kamu 6 GB tarifesi içeriklerinde ekstra olarak sunulmuş olan aylık, sınırsız, şebeke içi görüşme fırsatlarından faydalanabilmek için Türk Telekom Kamu 6 GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Kamu 6 GB Taahhüt Sözleşmesi 

Türk Telekom abonesi değilseniz; Türk Telekom’a gelerek kısa sürede hat değişikliği işleminizi başlatabilmektesiniz.

 • Kamu 6 GB paketi gibi çeşitli paketlerden faydalanabilmek için faturalı hat abonesi olmanız gerekir.
 • Faturalı hat abonesi olmak bunun yanı sıra çeşitli sorumlulukları da beraberinde getirir.
 • 12 ay boyunca taahhüt edeceğiniz bir paketiniz oluşmaya başlamıştır. Bu süreçte düzenli olarak ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekir.

Herhangi bir şekilde taahhütün bozulması durumunda buna cayma adı verilir ve Türk Telekom abone sahiplerinden cayma bedeli olarak belirli bir ücret alınabilmektedir.

Türk Telekom Kamu 6 GB Paketi Nasıl Yapılmaktadır?

Oldukça geniş çapta bir avantaj da Türk Telekom paketlerinden faydalanmak isteyenler Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirler. Sen de en yakın zamanda Türk Telekom’un cep merkezlerini ziyaret ederek çeşitli paket içeriklerinden faydalanabilirsin.

 • Türk Telekom’un kamu çalışanlarına sunmuş olduğu 6 GB paketi yüzleri güldürüyor.
 • İçerisinde bulunan dakika, sms ve internet paketi ile ay içerisinde rahatlıkla yapılacak görüşmeler sizleri beklemekte.
 • Türk Telekom Kamu 6 GB paketini yapabilmek için mesaj kodu yöntemini kullanabilirsiniz.
 • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Kamulu 6 GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Mesajı göndermenizin ardından sizin faturalı hatta sahip olduğunuz bilinmektedir.

Yalnızca Türk Telekom faturalı hat sahibi olanların kullanabilecekleri ve verecekleri taahhüt ile işleme geçen tarife kayıt işleminin ardından, tüm bir yıl boyunca bu hat üzerinde kalacağınızı ve taahhüt etmiş olduğunuzu da bilmeniz gerekir.

Türk Telekom’un yıl içinde sunmuş olduğu hediye ve kampanya fırsatlarından faydalanabilmek için siz de en kısa sürede Türk Telekom’un mağazalarını ziyaret edebilir, telefonlar ile arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu