Kredi Kartı

İzmirim Kart ve Eshot TL Yükleme Nasıl Yapılır?

İzmirli insanların toplu taşıma ulaşımı için kullandıkları kart olan İzmirim Kart içinde bakiye olduğu süre boyunca istenildiği zaman kullanılabilmektedir. İzmir’in hemen hemen her noktasına ulaşım sağlayan toplu taşıma araçları İzmirim Kart ile birlikte kullanılabilmektedir. Böylelikle hem uygun fiyata hem de hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz yere gidebilmektesiniz. 

İzmirim Kart Lira Yükleme Noktaları

İzmirim Kart’ın içerisine ise bakiye yüklemek için şehrin içerisinde özel dolum bayileri bulunmaktadır. Bu bayiler aracılığı ile istediğiniz bakiye tutarını İzmirim Kart’ınıza aktarabilmektesiniz. Ancak bilinmelidir ki İzmirim Kart’ınıza bakiye yüklerken bazı limitler bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu limitler doğrultusunda bakiye yükleyebilmektesiniz. Limitler ise şöyledir ki; en az 1 (bir) en çok 200 (ikiyüz) lira yükleme yapabilmektesiniz. İzmirim Kart lira yükleme işlemi gerçekleştirirken bu limitleri göz önüne almanız iyi olacaktır.

İzmirim Kart Fiyat Tarifesi Nedir? 2020

Aksi halde bakiye dolum işlemi esnasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Şehrin içinde çeşitli noktalarda olan bakiye yükleme bayilerinde ise bu bilgi verilmektedir. Bu yüzden dolum yaparken yükleme yapacağınız tutarı ilgili görevliye söylemeniz iyi olacaktır. Küsüratlı lira yüklemeleri de kabul edilmeyebilmektedir.

İnternetten İzmirim Kart Dolum Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

İzmirim Kart’a sadece bilinen bakiye dolum bayilerinden yükleme yapılmamaktadır. Belediyenin oldukça düşünceli bir hareketi olarak yoğun vatandaşlara kolaylık sağlamak amacı ile İzmirim Kart’a internetten bakiye yüklemesi de yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Garanti Bankası Kart Çeşitleri ve Aidat Ücretleri 2020

İzmirim Kart bakiye yükleme işlemlerinizi İzmirim Kart’ın özel web sitesinden kredi kartınız ile yapabilmektesiniz. Böylelikle bakiye yüklemesi yaparken bayi aramak yerine oldukça hızlı bir şekilde internet aracılığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Bu şekilde zamandan tasarruf yapılarak daha rahat hareket edilebilmektedir.

İzmirim Kart Yenileme Nasıl Yapılır? 2020

İzmirim Kart İzmirli insanlar için vazgeçilmez bir ulaşım kartıdır. Kart sayesinde neredeyse İzmir’in her noktasına ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle Öğrenciler için uygun fiyatlı olan İzmirim Kart, çoğu şehrin belediyesinin sunduğu ulaşım kartlarından daha uygun fiyatlı olmaktadır.

İzmirim Kart Öğrenci Vize İşlemi 2020

Gişelerden geçiş ücretleri ve tek bilet ücretleri oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Böylelikle öğrencilerin ve maddi durumu düşük seviyelerde olan insanların rahat bir şekilde ulaşım sağlamasına olanak verilmektedir. Bunun yanında düşük limitlerde İzmirim Kart bakiye yükleme de yapılabilmektedir. Bu şekilde de az miktarda bakiye yüklemesi de yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 2020

İzmirim Kart Öğrenci Başvuru Ücreti Nedir?

Öğrenci, yaşlı, genç herkesin severek ve rahatlıkla kullandığı İzmirim Kart sağladığı imkânlar ve uygun fiyatlı biletleri ile birlikte uzun bir süredir halka hizmet etmeye devam etmektedir.

Eshot Bakiye Sorgulama ve Yükleme Fiyatları Nedir? 2020

Bilet ücretlerine de sürekli olarak zam yapmayarak halkın ferah bir şekilde ulaşım sağlamasına olanak veren belediyesi sayesinde birçok kişi tarafından severek kullanılmaktadır. Şehrin neredeyse her noktasında bulunan bakiye dolum bayileri ile birlikte İzmirim Kart lira yükleme işlemi de yapabilmektesiniz.

Eshot İzmir Başvurusu, Saatleri ve Ücretleri Nedir?

İstediğiniz tutarı kolay bir şekilde yükleyebilmektesiniz. Eğer ki dolum bayisi bulamadıysanız İnternetten de İzmirim Kart’ınıza lira yüklemesi yapabilirsiniz.

İşlemler:

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir..

Okumaya Devam Et

SORU - CEVAP

 "İzmirim Kart ve Eshot TL Yükleme Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı