İş Bankası Kredi Kartı Çeşitleri 2020

İş Bankası milyonlarca müşterisine farklı özelliklere sahip kredi kartlarını sunmaktadır. Bireysel kredi kartlarında üniversite öğrencilerine esnaf ve kobi işletme sahiplerinden sosyal Sorumluluk projelerine Katkı sağlamak isteyen bütünleştirici bir kitle için çok fazla sayıda kredi kartı müşterilerinin kullanımına açılmıştır.

İşbank Kredi Kartı Sorgulama Nasıl Yapılır?

İş Bankası müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarında her kredi kartının aidatlı ve aidatsız şeklini uygun görülen kişilere vermektedir. İş Bankası ile özdeşleşen Maximum dışında Maximiles, İş’te Üniversiteli, tema kart, ihracatçı kart gibi birçok kredi kartı bulunmaktadır. Tüm kartları incelemek gerekirse;

İşbank Gold ve Platinum Kart Özellikleri

İş Bankası Maximum kredi kartının klasik premier gold ve platin seçeneği bulunmaktadır. Premier kart yurtdışı harcamalarında Euro ve dolar limitine sahip olup iki ayrı limit ile ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

Gold kart ise yapılan yurt içi ve yurt dışı harcamalarında Türk lirası üzerinden işlem yapılmasına ve takip edilmesine olanak sağlayan bir kredi kartıdır. Platin kart ise uluslararası alanda birçok avantaj ve kampanyadan yararlanılmasını sağlayan limiti ve geliri yüksek olan İş Bankası müşterilerine verilen özel bir karttır.

İşbank Öğrenci Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Eğer bir üniversitede lisans veya ön lisans öğrencisi iseniz İş Bankası 500 Türk lirası limitli kredi kartını öğrencilere vermektedir. Yaptığınız her alışveriş üzerinden belirli bir yüzde diliminin kesilip Türkiye’nin doğal varlıkların korunması konusunda harcanacak fon için birikim yapılmasını sağlayan kart ise bir sosyal sorumluluk projesi kartı olarak ön plana çıkmaktadır.

İşbank Uçak Bileti için Kullanılan Business Kart

Sık sık uçak seyahati yapan İş Bankası müşterileri için Maximiles kredi kartı verilmektedir. Bunların dışında iş dünyasına özel olarak İhracatçı kart ve Maximum Business kredi kartları işletme sahiplerinin kullanımına sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu