Kredi Kartı

İş Bankası Kredi Kartı Aidatları

İş Bankası müşterilerine sunmuş olduğu Kredi kartlarında anlaşmalı olarak Mastercard veya Visa seçeneği ile ön plana çıkmaktadır. Her iki anlaşmalı ödeme yöntemi için oluşturulan kredi kartlarında çeşitli aidat tutarları müşteriden tahsil edilmektedir.

İşbank Kredi Kartı Aidat Ücretleri

İş Bankası’ndan kredi kartı almak isteyen birçok müşteri İş Bankası kredi kartı aidat ücretleri konusunda araştırma yapmaktadır. Çok fazla sayıda kredi kartının bulunması ödenecek olan aidat tutarı konusunda kafa karmaşıklığına yol açmaktadır. Bu problemin çözümü konusunda tek tek hangi kartın ne kadar aidat tutarı olduğunu sizlere anlatacağız.

İşbank Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

İş Bankası’nın en çok kullanılan kredi kartı olan Maximum kredi kartı için MasterCard logolu olanların yıllık aidat tutarları şu şekildedir; Maximum Gold kartın yıllık ücreti 88 Türk lirasıdır.

Yine aynı kartın temassız işlem özelliğine sahip olanı 88 Türk lirası yıllık aidat ücreti ile fiyatlandırılmıştır. Eğer ek kart almak isterseniz 44 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Platin serisi kredi kartlarından almanız durumunda yıllık olarak ödeyeceğiniz aidat tutarı 100 Türk lirasıdır.

İşbank Ek Kart Ücreti Nedir?

Ek kart çıkartıldığı takdirde istenilen tutar 50 Türk lirasıdır. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturulan tema kartının yıllık ücreti 66 Türk lirasıdır. Üniversite öğrencilerine verilen İş’te Üniversiteli kartı için yıllık 25 Türk lirası aidat ücreti ortaya çıkmaktadır.

İşbank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üniversite öğrencileri istedikleri takdirde aidat bedeli olmaksızın İş’te Üniversiteli kartına sahip olabilirler. Aynı fiyatlar Visa anlaşmalı kartlar içinde geçerlidir. Tek değişen ödeme aracı firmasıdır.

Maximiles Kart Aidat Ücreti Nedir?

Sık sık uçak yolculuğu yapan yolcular için oluşturulmuş Maximiles kartlar aidat ücretleri ise, klasik Maximiles kartı 110 Türk lirası yıllık ücrete tabiidir. Ek kart alım ücreti ise 55 Türk lirasıdır. Maximiles Select kart alanlar 158 Türk lirası aidat tutarı öderken ek kart alımlarında ise 79 Türk lirası ödenmesi gerekmektedir.

Maximum Business Kart Aidat Ücreti

İş Bankası işletme sahiplerine yönelik vermiş olduğu ihracatçı ve Maximum Business kredi kartı için yıllık aidat bedeli olarak 200 Türk lirası istemektedir. Aidat tutarı söylediğimiz Kredi kartlarının yıllık ücret ödemeleri 2019 yılı güncel fiyatlarıdır.

Geçmişe Dönük -> Alınan Tüm Kart Aidatlarınızı Hemen Geri Almak için TıkLayın!!

Benzer Konular

2 Yorum

  1. Aynı soyadlı 2 kisi emekli maaşlarımızı taşıdığımız için kart aidatı alınmıyordu yeni gelen ekstrede aidatın alınacağı yazıyor.Bu duruma itiraz ediyorum.Ayrıca 5 ad. fatura bağlı olduğu hesapdan ödeniyor. Aidat alınacaksa maaşları çekeriz.ilginizi rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu