Kredi Kartı

ING Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Aidatları 2020

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu toplamda 40 ülkede hizmet veren yatırımcılık portföy yönetimi sigorta ticari bankacılık gibi işlemlerde hizmet veren Hollanda merkezli ING Bank, Türkiye’de 1 milyondan fazla müşteriye sahiptir.

İng Bank Yıllık Kart Ücretleri

Müşterilerine yukarıda saydığımız hizmetler dahilinde kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır. ING Bank müşterilerine yönelik gelir ve harcama düzeyleri baz alınarak çeşitli kredi kartları vermektedir. Verilen kredi kartlarında birbirinden farklı özellikler bulunurken bazı kartlarının yıllık ücret bedeli alınmaktadır.

Bazı kredi kartlarında ise yıllık ücret bedeli alınmamaktadır. Bu yazımızda ING Bank müşterisi olup kredi kartı almak isteyenlerin alabileceği kredi kartları ve ödeme yapacakları aidat tutarları hakkında bilgilendirme yapacağız.

İng Bank İninal Kart Para Yükleme Nasıl Yapılır?

ING Bank müşterilerine gelir düzeyleri ve harcama alışkanlıkları baz alınarak 5 farklı kredi kartı vermektedir. Her bir kredi kartının farklı özelliği bulunduğu gibi ortak özellikleri de bulunmaktadır. Aralarında sadece bir tanesini yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır.

Lakin daha önceden ING Bank üzerinden alınmış bir kredi kartı sahibi iseniz ödemiş olduğunuz aidat tutarlarını geri alabilirsiniz.

İng Bank Pesagasus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer sık sık yolculuk yapıyorsanız tüm bankalarda olduğu gibi uçak saatini fazla kullanan müşteriler için oluşturulmuş kredi kartlarından kullanabilirsiniz.

ING Bank sık sık uçak yolculuğu yapan müşterilerine Pegasus bolbol kartını önermektedir. Bu kart sayesinde Sabiha Gökçen Havalimanında ücretsiz hızlı geçiş yapabilir %50 indirimli bir şekilde lounge kullanımı sağlayabilirsiniz. Ayrıca vale hizmetlerinden de %50 oranında indirim alabilirsiniz.

Hem uçuş yolculuğunu fazla yapıyorsanız hem de alışverişlerinizde en kazançlı çıkmak istiyorsanız Pegasus bolbol Classic kart sizin için uygun olacaktır.

Light Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer maaş kartınız ING Bank üzerinden ise ve yaptığınız harcamalardan kazanmak istiyorsanız ING Bonus Harcadıkça Kazan kredi kartını Tercih edebilirsiniz. ING Bank müşterilerine aidat Bedeli olmaksızın verdiği kart ise ING Light kredi kartıdır. Bu kartın herhangi bir yıllık ücret Bedeli bulunmamaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu