Kredi Kartı

ING Bank Kredi Kartı Özellikleri Nedir? 2020

Kredi kartı sahibi olan kişiler aidatlarını nasıl geri alacakları konusunu araştırmaya başlamışlardır. Bu topluluğun içinde ING Bank müşterileri de bulunmaktadır.

Ing Bank Kredi Kartı Aidatı

ING Bank müşteri Kredi kartı aidatını nasıl geri alırız konusunda yaptıkları araştırma sonucunda net bir sonuca ulaşamadılar. Aslında tüm bankalar için aidat geri alınma işlemi standarttır. Biz bu işlemleri tekrar hatırlamak adına küçük bir işlem haritası çıkardık.

ING Bank müşterileri aşağıdaki adımları uygulayarak kredi kartları için ödedikleri aidat bedellerini en fazla 3 ay olacak süre içerisinde geri alabilirler. Yapmanız gereken işlem adımlarını sıralamak gerekirse;

ING BANK Kredi Kartı Borcu Ödeme

1. Adım olarak İnternet ayağını kullanmak bankaya ulaşmanız ve aidat itiraz yapmanız konusunda etkili bir yoldur. Öncelikle ING Bank resmi internet sitesinden şikayet hattı kısmında bulunan talep iletişim formunda gerekli bilgileri doldurarak kredi kartı aidatı için ödediğiniz bedelleri tarafınıza iade edilmesi konusunda form gönderebilirsiniz.

İng Bank Başvuru ile Kredi Kartı Limit Yükseltme

Eğer bu adamdan bir sonuç alamazsanız sosyal ağ sitelerinde yer alan resmi ING Bank hesaplarına probleminizi anlatan bir metin yazıp gönderin. Bu adam da büyük ihtimalle talebiniz Olumlu olarak sonuçlanır. Aksi bir durumda aidat bedeli geri alabilmek için birçok yolunuz daha bulunmaktadır.

İngBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2 Adım’da İnternet dünyasından sonuç elde edemediğinizi varsayım yaparsak, iNG Bank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0850 222 0 600 olarak gözükmektedir.

Bu numaradan müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartı aidatını geri almak istediğinizi belirten bir talep oluşturun. Büyük ihtimalle bu noktada müşteri temsilcisi sizden bir seneliğine kartı açık tutmamız ve harcama yapmanız konusunda söz verdiğiniz takdirde aidat ücreti bedenini iptal edecektir.

Eğer müşteri temsilcisinden geri dönüşleri alamadığınız takdirde banka şubesine giderek Ödemiş olduğunuz aidat tutarları için fatura isteyiniz. Sonrasında aidat iade dilekçesi hazırlayarak ve ek dosyada aidat tutarları için ödediğiniz faturayı geliştirerek tüketici hakem heyetine başvuru yapınız.

İng Bank Kredi Kartı Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Kart aidat tutarları 1 ile 3 arası içerisinde hesabınıza geri alma sonrasından ing mobil aracılığı ile kredi kartı şifrenizi sms ile yada online belirleyebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu