ING Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri 2020

ING Bank, müşterilerinin gelir düzeyi ve harcama alışkanlıkları baz alınarak müşterilere sunulmuş kredi kartlarında aidat ücreti bulunmaktadır.

Ing Bank Kredi Kartı Hizmet Ücretleri

Birçok banka müşterisi ING Bank aidatsız kredi kartı konusunda araştırma yapmaktadır. En doğru ve en temiz bilgiyi sunabilmek adına hazırladığımız aidat ücreti listesini incelemenizi öneririz.

Ing Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri

ING Bank bonus iş birliği ile oluşturduğu kredi kartlarında standart, plus, premium ve platin kartlarının müşterilerinin kullanımı açmıştır. Eğer ING Bank müşterisi iseniz ve yukarıdaki kartlardan bir tanesini alacaksanız ödeyeceğiniz yıllık ücret bedeli şu şekildedir.

İng Bank Ek Kart Ücreti

Bonus standart için asıl kart ücreti 126 Türk lirasıdır. Eğer ek kart alacak olursanız 63 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Bonus Plus kartı almak isteyenler için kart başına belirlenmiş olan yıllık aidat Bedeli 146 Türk lirasıdır. Yine aynı şekilde alınacak olan ek kart için 73 Türk lirası aidat bedeli belirlenmiştir.

İng Bank Bonus Premium Kart Ücreti Ne Kadar?

3 seviye olan Bonus Premium kredi kartının kart başına yıllık aidat ücreti 146 Türk lirası olup ek kart ücreti ise 73 Türk lirasıdır. Son olarak Bonus serisinde en üst seviye müşterilere sunulan buz platin kart için yıllık aidat Bedeli 164 Türk lirası olur ek kart alımlarında ise yıllık aidat ücreti 82 TL olarak gözükmektedir.

İng Bank Pegasus Kart Ücretleri Nedir?

ING Bank müşterilerine sunduğu diğer kredi kartlarında yıllık aidat tutarları incelemek gerekirse, Pegasus BolBol Premium kredi kartı için yıllık 197 Türk lirası aidat bedelini hesabınızdaki bakiyeden kesmektedir. Asıl kartın yanında alınacak olan ek kart için kart başına 98,50 Türk lirası beden alınmaktadır.

Uçak seyahatini çok fazla sıklıkla yapan müşteriler için oluşturulmuş olan Pegasus bol bol kredi kartının klasik versiyonu için yıllık aidat Bedeli 97 Türk lirasıdır. Ek kart ücreti ise 36 Türk lirasıdır. Son olarak herhangi bir aidat bedeli alınmayan yıllık hizmet ücret tutarı 0 Türk lirası olarak gözüken kredi kartı ise ING Bank Light Kredi Kartıdır.

Ayrıca bir başka bilgi vermek gerekirse türk kartlarda hem asıl kart için hem de ek kart için yenileme ücreti herhangi bir fiyatlandırmaya tabii tutulmamaktadır.

2 Yorum

  1. Kart aidati almanız yasal değildir. Yargıtay kararı vardır.ancak siz bunu sözleşmenin arasına sıkıştırıp müşteriye imzalatıp yasal hale getiriyorsunuz.haksiz bir uygulama.ben emekli maaşımı ing bank a taşıdım. 4 adet faturayada otamatik ödeme talimatı verdim.130.000 bin lia mevduatimida taşıyacaktım ancak kredi karti aidatını duyunca vaz geçtim. Şimdiye kadar kart aidati vermedim vermeyide dusunmuyorum.

  2. AİDATSIZ KREDİ KARTI KULLANMAK İSTİYORUM NE YAPACAĞIM HALKBANK HESABIM VAR DEVLET MEMURUYUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu