ING Bank Turuncu Hesap Hoşgeldin Faizi 2020 Nedir?

İNG Bank yaptığı yeni kampanyalar, uygun fiyatlı kredi teklifleri ve kredi kartı yapılandırmaları ile her geçen gün çok daha fazla müşteri kazanıyor. ING Bank müşterileri de avantajlı bir bankadan hizmet almanın ayrıcalığını yaşıyor.

Müşterilerine her alanda hizmet vermeyi amaçlayan ING Bank sadece hesap ve kredi işlemlerinde değil aynı zamanda müşteri hizmetleri ve ulaşım araçlarında da kendini geliştirmiş durumda. Bu sayede ING Bank hesap özeti turuncu hesap bilgilendirmesi gibi konularda müşteriler birkaç farklı araç üzerinden istediği bilgilere rahatça ulaşabiliyor. Peki, nedir bu seçenekler?

ING Bank Turuncu Extra Hesap Nedir?

ING Bank müşterileri hesap özeti gibi bilgilere birkaç farklı kanal aracılığı ile günün istediği saati ulaşabiliyor. ING Bank şubelerine müracaat ederek son 6 aya kadar olan hesap özetinizi talep edebilir, aldığınız doküman üzerinden hesap özetinizi, gelen ve giden ödemelerinizi inceleyebilirsiniz.

Size en yakın ING Bank şubesine müracaat ettikten sonra, görevli personele hesap özetinizi almak istediğinizi belirterek işlem yapabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı ya da hesap numaranızı belirterek hesap özetinizi anında alabilir, istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

İng Bank Hoşgeldin Faiz Oranı Hesaplama 2020

ING Bank müşteri hizmetleri aracılığı ile, günün istediğiniz saati canlı destek alarak hesap özetinizi talep edebilirsiniz. ‘’0850 222 0 600’’ numaralı telefonu aradıktan sonra, karşınıza çıkan ING Bank müşteri temsilcisine hesap özetinizi istediğinizi belirterek, son 6 aya kadar olan bütün hesap özeti dökümlerinizi alabilir, Turuncu Hesap bilgilendirmesi yapabilirsiniz. ING Bank müşteri hizmetleri ile yapacağınız işlemler ücretlidir.

ING Bank internet sitesine giriş yaparak, tüm işlemlerinizi Online olarak 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve şifreniz ile ING Bank internet şubesine giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan menüde Hesap Özeti bölümüne giriş yaparak, o ay için geçerli tüm hesap özetinizi anında görüntüleyebilirsiniz.

İng Bank Hesap İşletim Ücreti 2020 Nedir?

Detaylı görüntüleme sayfasına ilerleyerek son 6 ay içerisinde yaptığınız tüm işlemleri izleyebilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden kredi kartı bilgilerinize ulaşabilir, hesabınızda kalan bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

ING Bank tarafından akıllı telefon kullanıcılarının hesap bilgilerine daha kolay ulaşabilmesi için üretilen akıllı telefon uygulaması üzerinden, hesap özeti ve Turuncu Hesap bilgilendirmesi bilgilerinize çok daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz ING Bank Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden internet şubesi bilgileriniz ile giriş yaparak tüm bilgilerinizi anında görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu