ING Bank Bonus Kampanyaları 2020 Nedir?

ING Bank müşterilerine ve diğer banka kullanıcılarına yönelik kampanyalar yapmaya devam ediyor. ING Bank 100 TL kazanmak için yapmanız gerekenler neler, yazımızda elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız.

Kampanyayı duyan birçok vatandaş çok yoğun bir şekilde konu hakkında araştırma yapmaya ve bilgi edinmeye çalışmakta, bu sebeple bizde sizlere konu hakkında detaylı bir bilgi aktaracağız.

İng Bank Bonus Kart Kampanyaları Nedir?

ING Bank ilk kez ING Bonus Card ya da ING Pegasus Bol Bol Kart alanlara, aldıkları ilk ay yapacakları harcamalarda %20 oranlarında indirim sunarken toplamda ise 100 TL para hediye etmektedir.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız kampanya katılım koşulları kapsamında gerekenleri yaptıklarında rahatlıkla katılabilmektedirler.

ING Bank Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Nedir?

ING Bank 100 TL hediye kazan kampanyasından ING Pegasus BolBol Classic Kart’a,ING Bonus Karta ve ING Pegasus BolBol Premium Kart’a başvuruda bulunan ve kartını teslim alan asıl kart sahipleri yararlanabilecektir. ING Bonus Business Kartlar, ING Light Kartlar ve ek kartlar kampanyaya kapsamına dahil edilmemiştir. 

Son bir yıl içerisinde bu kampanyadan istifade eden müşteriler; başka kart alsalar, olan kartlarını kapatıp yeniden açsalar ya da sıfırdan yeni bir kart alsalar dahi tekrar kampanyadan yararlanamazlar.

İng Bank Bol Bol Puan Nedir?

Kampanyaya katılabilmek için başvuruda bulunduğunuz kartınızı teslim aldıktan sonra en geç bir ay içerisinde HBONUS yazarak 2205’ bank sistemine kayıtlı güncel cep telefonları üzerinden kısa mesaj atmalıdırlar.

HBONUS yazıp kısa mesaj atarak kampanyaya katılım sağladığınız tarihten itibaren bir ay boyunca yapacağınız alışverişlerinizde %20 oranında Bonus kazanacaksınız. ING Bank 100 TL hediye kazan kapsamında kazanacağınız Bonus miktarı ise toplamda 100 TL olacaktır. Kazanmış olduğunuz puanlar 1 ayın sonunda kartınıza tanımlanacak ve 10 günlük kullanım süresi olmaktadır.

İng Bank Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kampanya dahilinde sadece POS cihazları üzerinden yapılan alışverişlerden Bonus kazanılacaktır. Kredi kartınızla yapacağınız fatura ödemeleri, kurum ödemeleri, vergi ödemeleri ya da nakit çekimler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir. Bu sebeple bu gibi harcamalarınızdan herhangi bir puan kazanamayacaksınız.

İng Bank Limit Arttırma Kampanyası Nedir?

Kredi kartı kullanıcılarının kampanyadan istifade edebilmeleri için kredi kartı limitinizin ING kredim sonsuz ürünü kapsamında blokeli olmaması zorunluluğu bulunmaktadır. Şayet bu kredi limitiniz blokeli ise kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

İng Bonus Veren Kredi Kartı Hangisidir?

Yine ING Bank kredi kartı kullanıcıları kartlarını aldıktan itibaren bir ay içerisinde SMS ile katılım yapmazlarsa, kampanyadan yararlanabilme haklarını kaybedeceklerdir.

ING Bank 100 TL hediye kazan kampanyası kapsamında Bonus kazanabilmeleri için HBONUS yazarak kartınızı aldıktan itibaren en geç bir ay içinde 2205’e SMS göndermelisiniz.

Bu kampanyadan çıkmak isteyen kart kullanıcıları “IPTALHBONUS” yazarak aynı şekilde 2205’e kısa mesaj atabilirler.

Kampanyaya katılım esnasında gönderdiğiniz mesajlar endi operatörleriniz kısa meaj ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu