HSBC Kredi Kartı Borç Ödeme 2020

HSBC kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı hizmetleri ile ön plana çıkan bankanın bugün milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 66 ülkede hizmet veren banka, ülkemizde çok önemli bir potansiyele ve pazara sahiptir.

Hsbc Kredi Kartı Limit Sorgulama İşlemi

HSBC Bankası müşterilerine 7 farklı kart sunmaktadır. Bu kartların bazılarında yıllık aidat ücreti bulunmazken bazı kartlarda ise yıllık aidat ücreti bulunmaktadır. Aidat ücretleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız HSBC Bankası Kredi Kartları Yıllık Aidat Ücretleri başlıklı konumuzu okuyabilirsiniz.

Standart bir HSBC müşterisi iseniz alacağınız kart HSBC Advantage kredi kartlarından birisi olacaktır. İçerisinde Advantage Klasik, Advantage Altın ve Advantage Platin kartlarını bulunduran kredi kartı serisi her bir seride daha fazla özellik barındırmakla beraber her kartın limiti arasında farklılıklar söz konusudur.

Klasik kartın limiti en az seviyede iken Platin serisi katların limiti altın ve klasik serisi kartlardan fazladır.

HSBC Premier Kredi Kartı Miles Puanı Sorgulama

Sık bir şekilde uçak yolculukları yapan HSBC müşterisiyseniz eğer avantajlı kampanya ve ödeme seçeneklerinden yararlanmak için HSBC Premier Kredi Kartı tam sizin için olacaktır. Araç kiralama, lounge hizmeti, tur ayrıcalıkları gibi birçok hizmeti bulunan kart sık sık uçak yolculuğu yapanlar için avantaj sağlamaktadır.

İnternet üzerinden alışveriş yapıyor ve tüm harcama, faturalarınızı tek bir kart üzerinden yapmak istiyorsanız Advance serisi kredi kartlar uygun olacaktır. İnternet harcamalarında %10 civarında indirim sağlayan kart kendine has birçok ayrıcalığı da bünyesinde barındırmaktadır.

Yıllık aidat ücreti ödemek istemeyenler için ve yurt içi – yurt dışı her yerde kullanılabilen kart ise HSBC Konsept kartıdır. Belirlediğiniz konseptlerde özel üretim olarak gelen kart birçok HSBC ayrıcalığını bünyesinde barındırır. Diğer kartlar ise sanal kart, ek kart ve bankamatik kartıdır.

HSBC Kredi Kartı Nasıl Alınır?

HSBC Kredi kartlarından birine sahip olmak için birçok farklı yol bulunmaktadır. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru yaparak kart sahibi olabilirsiniz.

İnternet bankacılığını bilgisayarınız aracılığı ile kullanırken mobil bankacılık için cep telefonunuza uygulama indirmeniz gerekmektedir. Bunun dışında banka şubesine giderek gerekli belge ve evraklar teslim ettikten sonra kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu