Kredi Kartı

HSBC Kredi Kartı Aidat Ücretleri

HSBC, müşterilerin özelliklerine, potansiyeline göre çeşitli kredi kartları vermektedir. Bu Kredi kartlarının yıllık ücretleri bulunmaktadır. Bu ücretler kartların özelliklerine göre değişim göstermektedir.

HSBC Kredi Kartı Yıllık Ücreti

HSBC bankası bazı kartlarından aidat ücreti talep ederken bazı kartlarını belirli söz karşılığında aidat bedeli olmayacak şekilde vermektedir. HSBC bankasından alınabilen kredi kartlarının aidat ücretlerini nedir?

HSBC Kredi Kartı Yıllık Aidatı

Advantage klasik kart almak istiyorsanız eğer ödeyeceğiniz aidat tutarı 119 Türk lirasıdır. Öğrencilerine yönelik olan Kampüs kart yıllık 64 Türk lirası tutarında bir aidat Bedeli istemektedir.

Advantage Kart Hangi Bankalarda Kullanılır

Advantage Gold Kart yıllık 149 Türk lirası aidat bedeli ile ücretlendirilmektedir. Platin kart ise 169 TL ile ücretlendirilmiş durumda. HSBC Bankası’nın bir diğer kartı olan Advance kart sahipleri yıllık 169 Türk lirası aidat Bedeli ödemektedir.

Advantage Kart Puanları Nerede Kullanılır?

Sahip olduğu Premier Miles kartı 196 Türk lirası yıllık hizmet ücretlerine sahiptir. HSBC Concept kart sahipleri ise aidat ücreti olarak herhangi bir ödeme yapmaktadırlar. Kaybolan ya da çalınan kredi kartları için kredi kartı yenileme ücreti ise 11 türk lirasıdır.

Yukarıdaki kartları baz özellikleri kısıtlanarak çıkartılan ek kartları ise 57 Türk lirası ile 97 Türk lirası arasında değişim göstermektedir.

HSBC Kredi Kartı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan HSBC kredi kartları konusunda kartların çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir sonraki yazımız olan HSBC Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır yazımızda ise en fazla 10 yıla geri dönük olacak şekilde ödemiş olduğunuz tüm aidat bedellerinin geri nasıl alınacağı konusunda işlem talimatları belirtilmiştir.

Konu altından yorum yaparak almak istediğiniz kartın aidat bedelini sorabilir ya da aidat bedelinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Son olarak yine konu altından yorum yaparak kartınızın aidatını nasıl geri alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Benzer Konular

2 Yorum

    1. Müşteri hizmetleri ile görüşün ve aidat talebinizi ısrarla belirtin 2 gün içinde kartınıza iade yapılamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu