Kredi Kartı

HSBC Bank Kart Aidat Ücretleri 2020 Nedir?

Türkiye’de hizmet vermekte olan bankalardan bir tanesi olan HSBC müşterilerine hizmet konusunda oldukça başarılı bir banka olmaktadır. Ayrıca potansiyele, özelliklere göre birtakım farklı kartlarının bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Böylelikle sizlerin de ihtiyaçlarınız varsa bu ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun ve ideal şekildeki kart aidatı ücretlerini bilerek buna uygun şekilde kart temininde bulunmak mümkündür. Çoğu kişinin aklında bulunan HSBC Bank kart aidatı ücreti farklı kartlarda farklı ücretler ile karşınıza çıkacaktır.

Hsbc Kart Üyelik Aidatı Nedir?

Advantage klasik kart olarak bilinen kartı tercih ederseniz o zaman 119 TL gibi bir ücret ile karşı karşıya kalacaksınız.

Öğrenciler için Kampüs kart olarak hizmet veren kartın yıllık aidat ücreti 64 TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Sizler de bu iki kart arasından kendi isteğinize göre en uygun olanını rahatlıkla belirleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

Advantage Kart Hangi Bankalarda Kullanılır?

Platin kart sahipleri için 169 TL gibi bir ücret ile yıllık kart aidatı alınmaktadır. Bununla birlikte çalınmış olan ya da kaybolan kartların yenileme ücreti 11 TL olarak belirlenmiştir.

Belirtilmiş olan bu kartların ek kartlarını temin etmek için 57 TL ve 97 TL arasında bir değişim göstererek ücret ödenerek kart temininde bulunmak mümkündü.

Hsbc Kredi Kartı Aidat Ücreti Geri İade Nasıl Alınır

Böylelikle HSBC Bank kart aidatı her daim sizler için en uygunu ve en ideali olacaktır. Çünkü farklı avantajlar ve farklı şekildeki hizmetlerden faydalanmak isteyen bütün herkesin bu istekler neticesinde ideal tarzdaki hizmetlerden memnun kalabileceğini belirtmekte fayda var.

Sizler de bu konuda her daim profesyonel bir şekilde destek almak isterseniz o zaman banka müşteri temsilcisi ile görüşebileceğiniz gibi aynı zamanda da banka şubesine giderek buradan da her daim en uygun şekilde bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu