Paraf Kart Kampanyaları 2020 Nedir?

Halk Bankası bunu müşterilerine düzenlemiş olduğu kampanyalarla da göstermeye devam ediyor. Halkbank 50 TL hediye çeki nasıl kazanılır, bu kampanyadan yararlanmak için neler yapılmalıdır gibi sorular banka müşterilerince araştırılmaktadır.

Birbirinden farklı ve cazip kampanyalar düzenleyen banka müşterilerini her zaman olduğu gibi memnun etmeyi çok iyi biliyor. Eğer sizde Paraf kredi kartı sahibi iseniz, okul alışverişlerine özel olarak düzenlemiş kampanya kapsamında paraf paralar sizleri beklemektedir.

Paraf Kart Trendyol Kampanyaları Nedir?

Giyim, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinden yapacağınız bütün banka pos cihazlarından toplamda 300-699 TL’lik alışverişlerde 25 TL, 700 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL paraf para sizlerin olmaktadır.

Halk Bankası tarafından paraf kredi kartı kullanıcıları için düzenlenen kampanya 02 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Paraf Puan Parası Nasıl Kazanılır?

Kampanyaya katılmak isteyen Paraf kredi kartı kullanıcılarının harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Yine Halkbank 50 TL hediye çeki nasıl kazanılır kampanyasına katılabilmek için paraf mobil uygulamasının hemen katıl butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri en fazla bir kez katılabilir ve maksimum 50 TL paraf para kazanabilir.

İstenilen hedefe ulaşılan para hangi karttan yapılırsa, kazanılan paraf para da o karta tanımlanacaktır.

ParafPara Kazanma Kampanyaları 2020 Nedir?

Paraf kredi kartı kullanıcıları kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapamayacaklardır.

Banka müşterileri kampanyaya SMS yoluyla katılmak için Turkcell, Turk Telekom ye da Vodafone operatörlerinden 3404 kısa mesaj atmalıdırlar. KKTC ve KKTCell telsim operatörlerini kullananlar ise 3444’e kısa mesaj atmalıdırlar. Burada yazılı olan operatörlerin dışındaki operatörler üzerinden katılım sağlanamamaktadır.

Halkbank 50 TL hediye çeki nasıl kazanılır kampanyası kapsamında önemli olan SMS gönderdiğiniz telefonun banka sisteminde kayıtlı olmasıdır. Göndereceğiniz bu SMS tamamen ücretsizdir.

Paraf Kart İspark Kampanyası Nedir?

Parafly, Paraf, ek kartlar, sanal kartlar, Parafree ve Sanal POS üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Paraf Esnaf, Paraf Business, Halk Card, Paraf Kobi ve Paraf Para ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmemektedir.

Kampanya kapsamında yaptığınız harcama işlemlerinin iptal ya da iadesi durumunda, bu tarz işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Paraf Debit Kart Kampanyaları 2020 Nedir?

Kampanya kapsamında kullanıcıların kazanmış olduğu Paraf paralar kesinlikle başka karta aktarılamaz. Aktarıldığı takdirde verilen Paraf paralar geri alınacaktır.

Kampanyaya kayıt olunan kart çalınma, kayıp ya da başka nedenlerle kapatılıp aynı gün içerisinde yenilenmezse kampanya katılım hakkı iptal edilecektir. İptal sonrası yapacağınız harcamalar bir işe yaramayacaktır.

Paraf Puan Kullanılan Yerler Nedir?

Alış veriş yapılan yerin Halkbank 50 TL hediye çeki nasıl kazanılır kampanyasına kayıtlı olup olmama durumu işyerinin sorumluluğundadır.

Kazandığınız Paraf paralar işlem yaptığınız günün akşamı banka sistemine düşmesiyle birlikte ertesi gün hesabınıza yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Paraf paraların son kullanım tarihi 09.10.2020’dur. Kullanılmayan Paraf paralar 10.10.2020 tarihinde geri alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu