Kredi Kartı

Garanti Bankası Kart Çeşitleri ve Aidat Ücretleri 2020

1946 yılında başkent Ankara’da kurulan ve aradan geçen onca zaman diliminde sürekli büyüme göstererek bugün ülkemizin en büyük ikinci özel sektör bankası konumundadır.

Çıkardığı kart tipleri, kampanyalar ile ön plana çıkmaktadır. Bu yazımızda Garanti bankasının sunduğu kart tiplerini ve kart için yıllık garanti bankası kart aidat ücretleri hakkında bilgi vereceğiz.

Garanti Bonus Kart Yıllık Aidat Ücreti Nedir?

Bu başlık altında belirttiğimiz kart ücretleri yıllık ücretlerdir. Eğer bu kartlardan birine sahipseniz Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır başlıklı yazımızı okuyarak yıllık ücret bedelini iptal ettirebilirsiniz.

Eğer yeni bir kart çıkartacaksanız ilk başta yapılan sözlü anlaşma sonrasında kart ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. Gelin şimdi kart tiplerini ve ücretlerini inceleyelim.

Garanti Bank Bonus Kart Çeşitleri

Garanti bankasının en çok satılan ve en çok çeşitliliğe sahip olan Bonus kartın 7 farklı tipi bulunmaktadır. 4 tanesi dört büyük futbol takımına özel olan bu bonus kart bir tanesi klasik diğer ikisi ise American Express ve Trink olarak seçenek halinde sunulmuştur. Bonus klasik kart istiyorsanız yıllık ücret bedeli olarak 124 TL ödenmesi gerekmektedir.

Garanti Bonus Gold Kart Aidatı

Klasik kartın gold ve platinium serisi ise 144 TL ve 162 TL olarak yıllık aidatı bulunuyor. Bonus American Express kart ise 162 TL yıllık aidat ücreti isterken Bonus Trink kartı 124 TL olarak ücretlendirilmiş. Trink kartta klasik kart gibi gold ve platinium serisine sahip. Bunlarında fiyatları 144 ve 162 TL olarak belirlenmiş.

Garanti Bankası Kart Tipleri ve Aidat Ücretleri
Garanti Bankası Kart Tipleri ve Aidat Ücretleri

Garanti Bonus Genç Card Aidat Ücreti

Futbol takımlarına özel olarak hazırlanan Bonus GS, Fenerbahçe Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus kartları da 124 TL olarak yıllık aidat ücretine sahip. Bu kartlarında altın ve platin serileri sırasıyla 144 ve 162 TL ücrete sahip.

Flexi Bonus Özellikleri ve Ücretleri

Bonus kartları dışında Money ve Flexi kartları bulunan Garanti bankasının Money kart için belirlediği yıllık aidat ücreti 124 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Money Bonus Kart Aidatı Ne Kadar?

Money kart altın ve platin serilerine sahip kartlardandır. Bu kartlar için de sırasıyla 144 ve 162 TL olarak belirlenen fiyatlar Flexi karta geldiği zaman değişkenlik gösteriyor. Flexi kart ise 363 TL’ye kadar ücret belirleme seçeneğine sahiptir ve bu fiyatı müşteri belirlemektedir.

Benzer Konular

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu