Kredi Kartı

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Garanti bankası 1946 yılında başkent Ankara’da kurulmuştur.  Kurulduktan sonra zamanla büyümeye devam eden bu büyüme sonrasında ülkenin en büyük ikinci bankası konumuna gelen bir kuruluş olmuştur.

Çıkardığı kat tiplerine gelecek olursak kampanyalar ile dikkat çektiğini görebiliriz. Siz de sizler için araştırmış olduğumuz Garanti bankasının sunduğu kart tiplerine bakabilirsiniz. Bu kart tiplerinin yıllık garanti kart aidat ücretleri hakkında bilgi vereceğiz.

Bonus Kart Aidatı Geri Nasıl Alınır?

Bu başlık altında belirttiğimiz kart ücretleri bankanın yıllık ücretleridir. Eğer bu kartlardan herhangi birini kullanıyorsanız Garanti Bankası Kart aidat ücreti nasıl geri alınır başlığını inceleyebilirsiniz. Siz de aldığınız kartın yıllık ücret bedelini iptal ettirebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Üyelik Ücreti Nedir?

Eğer yeni bir kart çıkartma işlemi yaptıracaksınız ilk başta yapılan anlaşma sonrası kart ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. Şimdi sizler ile kart tiplerini ve ücretlerini inceleyelim.

Garanti bankasının en çok satılan ve en çok kullanılan kartı Bonus kartın 7 farklı tipi bulunmaktadır. Bunlardan 4 tanesi büyük futbol takımına özel olan Bonus karttır. Bir tanesi klasik iki tanesi American Express ve Trink olarak seçenek halinde sunulmuştur.

Bonus Aidatı Olmayan Kart Çeşitleri ve Ücretleri 2020

Garanti Bankası Kart Tipleri ve Aidat Ücretleri
Garanti Bankası Kart Tipleri ve Aidat Ücretleri

Siz de klasik kartın Platinium ve Gold serisini istiyorsanız 162 ve 144 TL yıllık aidat vermek zorundasınız.

  • Bonus klasik kart istiyorsanız bu bedel 124 TL olarak belirlenmiştir.
  • Bonus Trink kart ise 124 TL’dir.
  • Bonus American Express kart ise 162 TL yıllık aidat istiyor.

Bonus Galatasaray, Bonus Beşiktaş, Bonus Fenerbahçe, Bonus Trabzonspor Bonus Garanti Bankası Kart aidat ücreti yıllık ücreti 124 aidat olarak belirlenmiştir. Bu kartlarında altın ve platin serilerini 162 ve 144 TL aidat olarak kullanabilirsiniz.

Bonus kartlar dışında Flexi ve Money kartlar da bulunmaktadır. Siz de garanti bankasının bu yıllık aidatlarını bu yazıda görmüş oldunuz.

Benzer Konular

4 Yorum

  1. kredi kartı aidatımın geri verilmesi için yazdığım dilekçeyi ikametgahımdaki şubeyemi yoksa genel müdürlüğemi vermeliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu