Garanti Borç Öğrenme ve Limit Sorgulama 2020

Flexi, Garanti Bankası bünyesinde müşterilerine sunulan bir kredi kartıdır. Birçok avantaja sahip olan bu kredi kartını kullanarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Flexi borç sorgulama ve Flexi limit sorgulama işlemlerini gerçekleştirerek borç ve limit bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapacağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Flexi Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Flexi kredi kartınızın borç bilgileri bazı durumlarda sizlere ulaşmamışsa Flexi borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirerek borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığına giriş yaptığınızda üzerinize kayıtlı olan Flexi kredi kartınızı seçerek borç bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu alanda güncel ekstre borcunuzu, asgari ödeme tutarını ve dönem içi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden geçmiş dönemlere ait borçlarını inceleme imkanı da bulunmaktadır.

Garanti Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır? 2020

İnternet bankacılığının yanı sıra Garanti Bankası telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Garanti Bankası telefon bankacılığı ile Flexi borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için 444 0 333 numarasını arayabilirsiniz. Burada müşteri temsilcisine bağlanmadan da borcunuzu dinleme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca telefon bankacılığından müşteri temsilcisine bağlanarak borçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı işlemi Garanti Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden de gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. ATM’lerde kartınızı kullanmanız yeterlidir. Son ay ekstreniz ve dönem içi harcamalarınızın yanında geçmiş dönem ekstrelerinizi de görüntüleyebilirsiniz.

Flexi Kart Limit Öğrenme Nasıl Yapılır?

Flexi limit sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığından Flexi kartınızı seçerek güncel limitini öğrenebilirsiniz.

Garanti Borcu Ödeme Nasıl Yapılır? 2020

Garanti Bankası telefon bankacılığı ile de Flexi limit sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığında gerekli tuşlamaları yaparak hızlı bir şekilde kredi kartınızın ne kadar limiti olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Flexi limit sorgulama işlemini bankanın ATM’lerinden de gerçekleştirmeniz mümkün. ATM’lerde güncel borcunuzu öğrenebileceğiniz gibi güncel limit tutarınızı da hızlı bir şekilde öğrenme imkanı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu