Kredi Kartı

Finans Bank Kredi Kartları Özellikleri 2020

1987 yılında ünlü iş adamı Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Finans Bank 2016 yılına kadar hizmet verdikten sonra 2016 ağustos ayında Yunanistanlılara satılmış sonrasında Yunanistanlılarda Katarlılara satmıştır bankayı.

Katar Ulusal Bankasının satın almasından sonra adı QNB Finans Bank olmuştur. Özellikle Enpara hizmeti ile milyonlarca müşteriye ulaşan bankanın birçok yenilikçi ve avantajlı kampanyaları bulunmaktadır. Ayrıca çok geniş bir yelpazeye hitap edecek şekilde kredi kartları sunması müşterilerin tercihi olması konusunda ilk sıralarda yer almaktadır.

Finans bank müşterilerine bireysel ve ticari alanda kredi kartları vermektedir. Yazımızda bu kartları inceleyeceğiz.

FİNANS BANK Kredi Kartı Çeşitleri

Finans Bank’ın geniş bir yelpazede tüm müşterilerini kapsayacak şekilde kredi kartları bulunmaktadır. Bireysel bankacılık anlamında genel olarak müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları;

Card Finans Kredi Kartı, ekstra fırsatları ile ön plana çıkan Card Finans Xtra, emeklinin yanında olan emekliye özel indirimler sunabilen Card Finans Emekli, hemşire, ebe, sağlık memurlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Card Finans Hemşire gibi kartlar bireysel bankacılık anlamında oldukça sık kullanılan kredi kartları arasında yer almaktadır. Eğer yılık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız Card Finans Fix kredi kartını tercih edebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Kampanyaları

Ayrıcalıklı hizmetler ve avantajlardan yararlanmak isteyen First konseptindeki kredi kartlarında ise bizi QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doktor kredi kartları karşılıyor.

Finansbank Kredi Kartıları Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu kartlar ayrıcalıklı hizmetler, yıllık aidat ücreti olmayan, çeşiti özel işletmelerde indirim şansı sunan ayrıcalıklı müşterilere verilen bir kredi kartıdır. Bunların dışında ortak markalı ürünler konseptinde Fenerbahçe, Bursaspor ve Trabzonspor taraftarlarına özel olarak üretilen taraftar kredi kartları bulunmaktadır.

Finansbank Kredi Kartları Yıllık Aidat Ücretleri Nedir?

Ticari bankacılık anlamında Finans Bank müşterilerine Ticari ve KOBİ olmak üzere iki alanda kart hizmeti sunmaktadır. Ticari ve KOBİ kavramlarını bir olarak ele alırsak kredi kartı ve banka kartı alanında hizmet verilmektedir.

Kredi kartları kapsamında Card Finans KOBİ ve Corporate kredi kartları verilirken banka kartları kapsamında Card Finans KOBİ Nakit ve CorporateNakit banka kartları işletme sahiplerine verilmektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu