Kredi Kartı

Qnb Finans Bank Kredi Kartı Çeşitleri 2020

Finans bank müşterilerine ticari ve bireysel bankacılık anlamında çeşitli kredi kartları bulunmaktadır. Yargıtay aldığı karar sonrası müşteriler banka kredi kartlarına aidat ödenip ödenmeyeceği konusunda bilgisiz kaldı.

Finans Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri Nedir?

Bankalar ise bu konuda aidat ödemesi olmayan kredi kartları çıkardı. Lakin bunun yanında aidat ödemesi olan kredi kartları da bulunmaktadır. Eğer alacağınız kartın hangisi olduğunu biliyorsanız aşağıdaki yazımızda aidat ücretinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı İptal Nasıl Edilir?

Eğer Finans bank müşterisi iseniz ya da müşterisi olacaksanız alacağınız kredi kartlarında ödemeniz gereken yıllık aidat ücretleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Finans Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Finans Bank Classic kredi kartı için yıllık 103 Türk lirası aidat bedeli bulunmaktadır. Ek kartını almak istediğiniz takdirde 51,5 TL ödeme yaparsınız.

Finans Bank On Air kredi kartı alanlarda yine aynı şekilde 103 Türk lirası ödeme yaparlar. Ek kart alımında 51,5 TL ödeme gerçekleştirirler. Finans Kart Gold alımında ise 117 Türk lirası ödeme yapılırken ek kart çıkartım ücreti ise 58,5 TL’dir.

Finans Bank Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ortak markalı ürünlerde yani taraftar kartlarında Fenerbahçe kartı hariç 103 Türk lirası yıllık aidat ücreti bulunurken Fenerbahçe kredi kartının ücreti 117 Türk lirasıdır.

Finansbank Platinum Kart Özellikleri ve Ücretleri

Ayrıcalıklı hizmetler için sunulmuş olan Finans Bank Xtra 135 Türk lirası ücrete sahipken ek kart ücreti 67,5 TL’dir. Finans Bank Platin kredi kartının yıllık aidat ücreti 135 Türk lirasıdır.

Finansbank Fix Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Üniversite öğrencilerine verilen Finans Bank University kredi kartı için 25 Türk lirası yıllık ücret alınırken sadece Finans Bank Fix kredi kartında aidat ücreti bulunmamaktadır.

Finans Bank bireysel bankacılık kartlarının yanı sıra ticari bankacılık ile ilgili de iki adet kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartlarında da yıllık aidat ücreti ve ek kart ücreti alınmaktadır.

Finans Bank Kobi Kredi Kartı Ücretleri

Ticari kredi kartlardan bir tanesi olan Corporate kart için yıllık aidat ücreti BSMV dahil olacak şekilde 165 Türk lirasıdır. Finans Bank’ın bir diğer ticari kartı olan Finans Bank KOBİ kredi kartı için yıllık 139 Türk lirası aidat ücreti alınmaktadır. Her iki kartında yenileme ücreti 10 Türk lirasıdır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu