Kredi Kartı

Cardfinans Fix Kart Aidat ve Ücretleri 2020 Nedir?

Finans bank müşterilerine hem bireysel hem de ticari bankacılık anlamında çeşitli kredi kartları sunmaktadır.

Yargıtay vermiş olduğu karar sonrasında müşterilerin banka aidat ödememesi konusunda karar vermişti. Müşteriler de bu konuda ödeyip ödemeyeceği konusunda kararsız kaldı. Bankalar bu hamleden sonra Finans Bank kart aidatı ödemesi olmayan yeni kredi kartları çıkarmıştır.

Carfinans Fix Kart Özellikleri Nedir?

Ayrıca aidat ödenen çeşitli kredi kartları da bulunuyor. Eğer siz de hangi kartı almakta kararsızsanız sizleri için aidat ücretlerini karıştırdık bilgilere bakarak siz de istediğiniz kartı alabilirsiniz.

Cardfinans Fix Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer siz de Finans bank müşteri olmak istiyorsanız kredi kartınıza ödemeniz gereken yıllık aidat ücretlerini sizlere şu şekilde aktarabiliriz. Siz de Finans Bank Classic kartını kullanmak istiyorsanız bu kartın yıllık ücreti 103 TL’dir.

Ek kart hizmetini de almak istiyorsanız 51,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Finans Bank On Air kredi kartı alan kişiler ise 103 TL ödeme yapabilirler. Ek kartında yine 51,50 TL ödemeleri gerekiyor. Finans Kart Gold alımında ise bu ücret 117 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ek kart ücreti ise 58,5 TL’dir. Bazı ortak marka olan ürünlerde kart ücretleri ise şu şekildedir.

Cardfinans Nakit Kart Ücreti Nedir?

Fenerbahçe kredi kartının ücreti 117 Türk lirasıdır. Sizler de ayrıcalıklı hizmetler için oluşturulan Finans Bank Ekstra almak isterseniz 135 TL ödemeniz gerekiyor. Bu kartın ek kart ücreti 67,5 TL olarak belirlendi. Card Finans aidatı platin kredi kartının yıllık ücreti ise 135 Türk lirasıdır.

Öğrencileri ilgilendiren kısım ise burada yazıyor. Finans Bank Üniversite kredi kartı için yıllık ücret 25 TL olarak belirlendi. Finans bank yıllık ücret ödenmeyen tek kart Finans Bank Fix kredi kartıdır. Bu kartı kullanan kişiler herhangi bir aidat ödemeden bu kartı kullanabilirler.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu