Finans Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir 2020

Yenilikçi özellikleri, kurumsal bankacılık, vizyonlu yapısı ile ön plana çıkan avantajlı kampanyaları, bol seçenekleri ile müşterilerinin gönlünü fethetmeyi oldukça iyi başaran Finans bank kendi müşterilerine ya da müşterisi olma potansiyeli olan kişilere ihtiyaç kredisi vermektedir.

Bu yazımızda tüm bireysel harcamalar için ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünenler adına Finans Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin özelliklerini ve nasıl alındığını anlatacağız.

Finans Bank Mesajla İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Finans Bank müşterilerine bireysel harcamalar için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinde diğer tüm bankalar gibi belirli düzenlemeler, şartlar getirmiştir. Öncelikle Finans bank üzerinden çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi maksimum 35.000 Türk lirasıdır.

Finans Bank İhtiyaç Kredisinde Ara Ödeme Nasıl Yapılır

Vade ise maksimum 60 ay olacak şekilde düzenlenmiştir. Finans bank üzerinden alınan maksimum 35.000 Türk lirası ihtiyaç kredisi için 30 aya kadar olan vadelerde %1,99 faiz oranı uygulanırken 30 aydan sonraki vadelerde kademeli olarak bir düşüş yaşanmaktadır. Faiz oranı hesaplanırken en düşük faizler baz alınmıştır.

Daha detaylı bilgi için yaşadığınız şehirde size en yakın Finans bank şubesini ziyaret ederek bilgi almak en sağlıklısı olacaktır. Çektiğiniz kredilerde ise en az 3 ay vade yapmak zorunluluğu bulunmaktadır.

Finans Bank İhtiyaç Kredisi Erken Kapama Avantajı

Finans Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için başvuru kanalları İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM, çağrı merkezi ve Finans Bank şubeleri ile gerçekleştirilebilir. Finans Bank şube aracılığı ile kredi başvurularında genellikle kredi başvurunuzun cevaplandırılması söz konusudur. Onay alınması durumunda banka şubesine giderek gerekli evrakların doldurulması gerekmektedir.

Güncel Finans Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Hesaplama

Finans Bank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmeye karar verdiyseniz bankaya başvuru yaptığınız zaman sizden birtakım belgeler istenmektedir. İstenilen belgeler arasında kimlik, sürücü belgesi ya da pasaportunuza ait fotokopi, çalıştığınız iş yerinden aldığınız gelir belgesi, kredi notunuzun yeterli oranda olması, başvuru belgesi ve bankanın istediği diğer evraklar bütünü sizin krediyi çekebilmeniz için hazır etmeniz gereken belgelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu