Kredi Başvuru

Faturalı Hat Üzerine Kredi Çekme 2020 Nasıl Yapılır?

Bankalara olan borcunu ödemede yaşadığı sıkıntılardan dolayı kredi notunun kötü olanlar için faturalı hat kullananlar için kredi imkânı sayesinde artık bu durumda olanlarda rahatlıkla kredi çekebilecek ve ihtiyaçları olan nakde kavuşacaklardır.

Faturalı Hatta Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Toplumda çoğu kişi bu şekilde kredi çekebilme imkânı olduğunu bilmemektedir. Bu sebeple yazımızda sizlere elimizden geldiğince bu kredinin nasıl çekilebileceğine dair araştırmalar yaptık ve sizlerin istifadesine sunmaya çalıştık.

Fakat burada da şunu belirtelim ki, böyle bir kredi içinde bazı yapılması gerekenler bulunmaktadır. Faturalı hatta kredi almak isteyenler türkcell, türk telekom ve vodafone hatları üzerinden kredinizi çekebilirsiniz. Anında kredi çekme işlemi nasıl olmaktadır?

Faturaya Ek Taksitli Telefon Alma Şartları 2020 Nedir?

Kullanmış olduğunuz faturalı hattınızı en az 3 ay boyunca kullanıyor olmanız gerekmektedir. Kullanmakta olduğunuz operatör bayilerinden herhangi birisine giderek hattaki puanlarınızı taksitle nakde dönüştürebilmektesiniz. Bu sayede bankalar kredi vermiyor derdinden kurtulacaksınız. Peki, faturaya ek kredi nasıl alınır?

Öncelikle bayilerden faturalı hat üzerine kredi alma yönteminden bahsedelim. Kullanmakta olduğunuz operatörün bayisine giderek telefon almak istediğinizi ve bu telefonu paraya çevirmek istediğinizi söyleyeceksiniz. Burada bulunan görevli personel sizlere gerekli yardımı yapacaktır. Burada önemli olan sizin bayide bulunan kredi puan notunuzun iyi çıkması gerekmektedir.

Nihayetinde hattınız ile kredi alma işlemi içinde fatura ödemelerinizin düzenli olması gerekmektedir. Puanınız iyi ise iyi marka bir telefon alarak unu 5-6 bin TL gibi bir paraya bozdurabilmektesiniz. Tabi almış olduğunuz telefonun kutusunu kesinlikle açmamalısınız.

Faturalı hatlara kredi veren başka yöntemlerde bulunmaktadır. Bunlardan biriside ana bayi üzerinden telefon satışı göstermekte, müşteriye telefon yerine para vermektedir. Satmış gibi gösterdiği telefonu ise ekstradan yeniden satarak para kazanmaktadır.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Yukarıda sizlere bahsettiğimiz yöntem aslında yine türkcell kullanıcıların kredi işlemlerinde de geçerli olmaktadır. En yakın türkcell bayiinde müşteri puanınızı sorguladıktan sonra telefon al sat işlemi neticesinde rahatlıkla paranızı alabilmektesiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Eğer vodafone faturalı hat kullanıcısı iseniz ve faturalarınızı düzenli ödüyorsanız kredi çekmek sizin için çok kolay olacaktır. En yakın bir bayiye giderek Vodafone hat üzerinden kredi almak istediğinizi belirterek puan sorgulamanızı yaptırabilmektesiniz.

Sorgulama neticesinde alabileceğiniz telefonlardan birisini almakta ve aldığınız telefonu kutusunu bile açmadan tekrardan en yüksek fiyata satabilmektesiniz.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Türk telekom kullanıcıları artık bankadan kredi çekmek zorunda kalmamaktalar. Abonesi oldukları operatör kendilerine kredi konusunda dahi yardımcı olmaktadır.

İster kendinize en yakın bir şube den veya türk telekom müşteri hizmetlerinden faturalı hat kredi puanınızı öğrenebilirsiniz. Sonrasında yine alacağınız cihazı al sat yaparak nakde çevirebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu