Bayilik İş Fikirleri

Eskidji Bazaar Mağzaları Nerede?

Her geçen gün yüzlerce yeni mağaza ve dükkanlar açılmaktadır. Bunlardan kimisi ilgi görmekte kimisi de ilgi görmeyip yok olmaktadır. Ancak açılan bu mağazalardan birisi var ki Eskidji Bazaar Mağazaları ismiyle açıldı ve çok kısa sürede müthiş bir ilgi gördü.

Eskidji Beyaz Eşya Fiyatları Nedir?

Birçok yerde şube açtı ve satışlarına tam gaz devam ediyor. Ancak hala hakkında çok fazla bir şey bilmeyen vatandaşlarımızın sayısı da az değil. Eskidji bazaar mağazalarında mobilyadan beyaz eşyaya hemen her aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilmektesiniz.

İlk kez 2004 yılında kurulan mağaza alışılagelmiş AVM tarzından ziyade, çarşı kültürünü benimsemiş ve yüzlerce üreticiyi, bayii, firma ve toptancıyı aynı çatı altında buluşturmayı başarmıştır. Çok düşük maliyetine satışlarla halka sunulan ürünler bu mağazalarda adeta çarşı kültürü ile satışa sunulmaktadır.

Eskidji Bazaar Pendik, Esenyurt ve İstanbul Adresi Nedir?

Eskidji bazaar mağazaları başta İstanbul’da Haramidere, Yenibosna, Avcılar ve Pendik olmak üzere ülkemizde Ankara, Kayseri ve Gaziantep olmak üzere 7 noktada hizmet sağlamaktadır. Toplamda 200.000 metre kareden daha fazla bir teşhir alanına sahiptir.

Eskidji Bazaar Mobilya Fiyatları Nedir?

Eşsiz konsept ve ürün satışı anlayışımızla Türk ticaretinde yep yeni bir örnek teşkil etmek ve bu hizmet anlayışımızı ülkemizin her yerine yaymak ilk amacımızdır. Bu noktada üzerimize düşen hemen her sorumluluğu sonuna kadar büyük bir hassasiyetle yerine getirmeye çalışıyoruz.

Eskidji Bazaar Halı Fiyatları Nedir?

Ev eşyalarının alımını artık lüks ve pahalı olmaktan çıkarıp hemen her bütçeye en uygun olacak şekilde zevkli bir çarşı alışverişine dönüştürmeyi düşünüyoruz. Yine tüm bunları yaparken Eskidji bazaar mağazaları olarak aynı zamanda bayilerimizi ve perakendecilerimizin de karını düşünerek yapıyoruz.

Eskidji Bazaar Avcılar ve Yenibosna Adresi Nedir?

Kesinlikle mağazalarımızda hem üreticilerimiz hem de müşterilerimiz kazançlı çıkmaktadır. Mağazamızın isminden dolayı satılan ürünlerin 2. El algısı oluşmaktadır. Fakat kesinlikle öyle olmayıp, müşterilerimize asla ikinci el ya da eskimiş ürün satışı yapılmamaktadır. Satılan ürünlerin tamamı yeni ve sıfırdır. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Eskidji Bazaar Gardrop Fiyatları Nedir?

Mağazalarımızın misyonu ise; üretici ile tüketiciyi araya kimseyi sokmadan doğrudan buluşturmaktır. Bu sayede hem vakitten hem de nakitten tasarrufun sağlanması amaçlanmıştır.

Evinizin hemen her ihtiyacını binlerce bol çeşit arasından hem de en uygun fiyata bulabileceksiniz. Amacımız vatandaşlarımızın aynı ürüne boş yere çok daha fazla ücret vermesinin önüne geçmek ve kaliteyi daha ucuza almasını sağlamaktır.

Eskidji Bazaar Çalışma Saatleri Nedir?

Mağazalarımız ile vatandaşlarımıza haftanın 7 günü yılın 365 günü hizmet sunmaktayız. Eskidji bazaar mağazaları çalışma saatlerimiz sadece resmi ve dini bayramlarda değişiklik olabilmektedir.

Eskidji Bazaar Yatak ve Kanepe Fiyatları Nedir?

  • Mağazalarımızda ikinci el ürün satılmamaktadır. Satılan ürünlerin tamamı sıfırdır.
  • Haftanın 7 günü hizmet sağlıyoruz. Yani Pazar günleri de açığız.
  • Ücretsiz servis hizmetimiz sadece Haramidere ve Yenibosna mağazalarımızda mevcuttur. Servislerin saatlerine ve durak bilgilerine web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.
  • Bütün mağazalarımızda araçlarınız için özel otopark bulunmaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu