EnPara Kart Yenileme ve Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Finans Bank, gücünü Arap asıllı QNB ile birleştirerek hizmet kalitesini çok daha yukarıya çıkarttı. Finans bank tarafından sunulan uygun faiz oranlı krediler ve ödeme kolaylığı sunan kredi kartları sayesinde Finans Bank müşterileri de rahat bir nefes almaya başladı.

Finans Bank tarafından sunulan En Para sistemi sayesinde müşteriler her türlü işlemi internet üzerinden gerçekleştirebiliyor, aynı zamanda da çoğu işlem için hiçbir ücret ödemiyor. Peki, Finans Bank En Para borcu öğrenme işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Enpara Kart Yenileme Talebi Nasıl Yapılır?

EnPara borcunuzu sorgulamak için Finans Bank tarafından sunulan birkaç farklı hizmet yolunu tercih edebilirsiniz.

Finans Bank En Para borcunuzu öğrenmek için tercih edebileceğiniz en kolay ve hızlı yol, bankanın internet sitesini kullanmaktır. Finans Bank internet sitesine En Para müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sistem üzerinden birkaç dakika içerisinde En Para borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Taksit Seçenekleri Nedir?

Sol tarafta bulunan menüde yer alan Kart Detayları kısmına giriş yaptıktan sonra, son ay içerisindeki harcamalarınızı ve toplam borcunuzu görebilirsiniz. Sistem üzerinden isterseniz daha önceki aylara dair harcamalarınızı da inceleyebilirsiniz.

QNB Finans Bank Cep Şubesi sayesinde, iPhone ya da Android temelli akıllı telefonlarınız üzerinden En Para borcunuzu anında öğrenebilirsiniz. Uygulamayı Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finans Bank Cep Şubesi uygulamasına giriş yaptıktan sonra, müşteri numarası ve şifre bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüden En Para borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Nedir?

Finans Bank şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Finans Bank şubesine müracaat ettikten sonra, En Para borcunuzu öğrenmek istediğinizi belirterek son 6 aya kadar yaptığınız tüm harcamaları ve hesap dökümünüzü talep edebilirsiniz.

Yakınlarınızda Finans Bank şubesi yoksa, Finans Bank ATM’lerinden de En Para borcunuzu ve hesabınızın detaylarını öğrenebilirsiniz. Akbank ATM’lerinden kartlı ve kartsız işlem seçeneklerini tercih ederek hesap özetinizi ve borç bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

En Para tercih edebileceğiniz son seçenek ise Finans Bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. Finans Bank müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerde En Para hesap borcunuzu öğrenmek istediğinizi belirtmeniz halinde müşteri temsilcisi tarafından son 6 aya kadar yaptığınız tüm harcamaları ve hesap borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu