Kredi Kartı

DenizBank Kredi Kartı Çeşitleri ve Aidat Ücretleri 2020

1997 yılında İstanbul’da kurulan sonraki yıllarda özel sermayeli yurtdışı şirketlerine satılan Deniz Bank özel bir mevduat bankasıdır. İlginç deniz reklamları ile ön plana çıkan ve bankacılık alanında kendine has bir müşteri kitlesi oluşturmayı başaran Deniz Bank, kredi kartları için yıllık ücret bedeli adında aidat ödemesi almaktadır.

DenizBank Kart Ücretleri

Son yıllarda bankalardan kart aidatlarının geri alınabilmesi nedeni ile bugün Deniz Bank’tan kredi kartı almak isteyen birçok kişi deniz bank kredi kartı aidatı konusunda araştırma yapmaktadır. Bu yazımızda Deniz Bank’ın müşterilerine verdiği kredi kartları, bu kartların yıllık aidat ücretleri konusunda bilgi vereceğiz.

Deniz Bank müşterilerinin imkan ve gelirlerine göre tam tamına farklı kart oluşturmuştur. Bu kartlardan bazılarında aidat ücret bedeli söz konusu iken bazı kartlarda aidat ödemesi yoktur.

Denizbank Kart Çeşitleri

Deniz Bank’ın kartının çoğunluğunu futbol takımlarının taraftarlarına özel oluşturulmuş kartlar oluşturmaktadır. Bu kartların yanında platin versiyonlarının bulunması kart sayısının oldukça fazla olmasına sebep olmuştur.

Taraftar kartlarında aidat söz konusu iken Deniz Bank’ın kendi müşterilerin sunduğu banka kartlarında genellikle aidat bedeli almamaktadır. Bir alt başlıkta sadece deniz bank kredi aidatı ala kartları ele alacağız. Diğer kartlarda aidat bulunmamaktadır.

Denizbank Kart Borcu Kolay Sorgulanır!

Deniz Bank, diğer bankaların aksine bazı kartlarda ilk yıl aidat bedeli almazken diğer yıllarda kart ücreti almaktadır. Örneğin UCZ kart aldığınız zaman ilk yıl bir bedel ödemezken ikinci yıl aidat bedeli sadece 6 TL’dir.

PTT Bonus Kart Aidat Ücretleri ve Özellikleri Nedir?

İlk yıl yine aidat ücreti yokken ikinci yıl hesabınızdan kesilecek olan aidat ücreti 100 TL’dir. Bu kartlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Miles&More Gold
  • Bonus Plus
  • Bonus Trink
  • Bursaspor Bonus
  • Sea&Miles Gold
  • Fenerbahçe Bonus Plus
  • Beşiktaş Bonus Plus
  • Galatasaray Bonus Plus
  • Trabzonpor Bonus Plus

bu kartlar 133 TL aidat ücret bedeline sahip.          

Denizbank Kart Yenileme Fiyatları

Yukarıda saydığımız kartlar GOLD serisi kartlardır. Platin serisi kartlarda fiyat 154 TL’ye çıkmaktadır. Anadolu takımları ve Alt liglerde bulunan takımların bonus kartları ise 121,5 TL olarak müşterilere sunulmaktadır. Deniz Bank’ın kendine ait olacak şekilde müşterilerine sunduğu kartlarda ise 87 ve 121 TL arasında değişmektedir.

Benzer Konular

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu