Kredi Kartı

Deniz Bank Kredi Kartı Aidat Geri Nasıl Alınır?

Bankacılık kanununda yapılan düzenlemeler ve itiraz sonrası çıkan mahkeme kararları dahilinde bankalardan kredi kartı alıp yıllık ücret yani aidat ödeyen müşteriler yatırdıkları tüm aidat parasını geri alma hakkına sahip oldular.

Denizbank Kart Aidat Ücretleri Nedir?

Bu karar sonrasında binlerce Deniz Bank müşterisi de aldıkları kredi kartları için Deniz Bank Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır konusunu araştırarak aidatlarını geri alma yoluna gittiler.

Deniz Bank çok fazla sayıda kredi kartı kullanan müşterisi olduğunu biliyoruz.

Denizbank Kredi Kartı Aidatı Nasıl İptal Edilir?

Deniz Bank müşterisi iseniz ve kredi kartınızdan bu sene dahil önceki senelerde alınmış yıllık kart ücreti varsa bu ücretlerin geri alınması konusunda başvuru yapma hakkına sahipsiniz. Tabii bunun bazı hususları vardır. Bu şartları banka şubesinden ya da müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bunun dışında kredi kartı aidatını geri almak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz. İlk olarak bankanızın müşterini hizmetlerini arayın. Deniz Bank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 0800 olarak hizmet vermektedir. Bu numarayı arayın ve kredi kartları bölümünde müşteri temsilcisine bağlanın. Burada kredi kartınızın yıllık ücret bedelinin geri talep edildiğini belirtin.

Eğer bu konuda bir sıkıntı yaşarsanız en yakın banka şubesine giderek dilekçe yazarak başvuru yapın. Bu noktada da bir çözüm bulamazsanız eğer Tüketici Hakem Heyetine gerekli dilekçe başvurusunu yaparak başvurunuzun sonuçlanmasını bekleyiniz.

Denizbank Kredi Kartı Kapatma Nasıl Yapılır?

Tüketici hakem heyeti çok büyük aksilik veya sıkıntı durumu olmasa Deniz Bank Kredi Kartı Aidatınını Geri ödemesine yönelik karar veriyor. Bu karar sonrasında bankanıza gerekli belgeleri ulaştırarak kartınız için şu zamana kadar yaptığınız tüm aidat ödemelerini geri alabiliyorsunuz.

Aldığınız aidat geri ödeme kararı sonrasında ödediğiniz tüm masraflar 1 ile 3 ay arasında hesabınıza geri aktarılır. Genellikle ilk 3 hafta içerisinde aktarılır. Lakin bazı nedenlerden dolayı 3 aya kadar süre bulabilmektedir.

Denizbank Kart Başvuru Sonucu Sorgulama

Deniz Bank 80 farklı kredi kartı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sizde Deniz Bank üzerinden kredi kartı alacaksanız eğer almadan önce Deniz Bank Kredi Kartı Tipleri ve Aidat Ücretleri adlı konumuzu inceleyerek hangi karta ne kadar para ödendiğini öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. İyi geceler gecen ay 3 ay ertelemeli taksitli para cektim ve şimdi erken ödedim benden alınan faizini geri ödenmesini istiyorum ve nasıl alabilirim

  2. Kartım dan aydat ve sigorta parası kesilmiş bilgim dışında ödemek zorunda kaldım geri iyade talep ediyorum yoksa kartı kapattircam zaten

SORU - CEVAP

 "Deniz Bank Kredi Kartı Aidat Geri Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı