Kredi Kartı

Deniz Bank Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Bankalar için yüksek meblağ ödenmesi anlamına gelen bu durum sonrasında bankalar müşterilerine verdikleri kredi kartları için aidat yani yıllık ücret bedelini kaldırdı.

Denizbank Yıllık Kart Ücretleri Nedir?

Tabii her kredi kartı için kaldırmasalar dahi yerine ücretsiz, aidat ücreti olmayan kredi kartlarını müşterilerinin kullanımına sundu. Bu bankalar içerisinde yer alan Deniz Bank’ta müşterilerine özel aidat bedeli olmayan kredi kartlarını kullanıma sundu.

Kredi kartı almak isteyen ve Deniz Bank’ı tercih edecek olanlar için Deniz Bank Aidatı Olmayan Kredi Kartlarını ve özelliklerini listeleme gerekirse;

Aidat Ücreti Olmayan Denizbank Kredi Kartları

Deniz Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu 80 kart arasında 9 kredi kartı yıllık aidat ücretinden muaf tutulmuştur. Muaf tutulan kartları almak için bazı belli şartlar bulunmaktadır.

Bu şartları sağlayan müşteriler talep ettikleri takdirde uygun görülmesi halinde kredi kartı sahibi olup yıllık aidat ücreti ödemezler. Deniz Bank Aidatı Olmayan Kredi Kartları listesinde

 • Afili Bonus Platinum Pilots
 • Mashattan Afili Bonus Platinum
 • Net Kart
 • Pilvak Afili Bonus Platinum
 • Talpa Afili Bonus Platinum
 • TED Bonus
 • TUED Bonus

Kartlarından yıllık aidat ücreti alınmamaktadır. Bu kartlardan ücret alınmaması sebebi adından anlaşılacağı üzere çeşitli kurum ve kuruluş çalışanlarına özel kurum yetkilileri ile yapılan anlaşma sonucu gerçekleşmiştir.

Deniz Bank Kredi Kartı Kapatma Nasıl Yapılır?

denizbank bedava kampanyalar

Bu kartlar maaş hesabı olacak şekilde kullanılmaktadır. Bu kartlar arasında sadece normal müşterilere aidat olmaksızın dağıtılan kart ise Net Kart adlı karttır. Her şey çok net, net kart sloganı ile tanıtılan kartı almak isteyen Deniz Bank müşterileri kartı aldıkları zaman yıllık ücret ödememektedirler.

Denizbank Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

TED Bonus kartında dikkat edilmesi gereken en önemli kural ise TED Mezunlar Derneği üyesi olmak gerektiği ve ilk iki yıl boyunca aidat alınmadığı bilgisidir.

3. Yılına giren kartlardan aidat ücreti alınmaktadır. Ayrıca listede yer almayan D-Şarj Bonus kredi kartı ise ilk yıl sadece 3,5 TL aidat ücreti ile verilmekte olup ikinci yılda 55 TL aidat ücretine sahiptir.

Benzer Konular

5 Yorum

 1. Merhaba emekli maaşını Deniz bank tan almaktayım Kredi kartı çıkartsam yıllık üyelik parası ödermiyim

 2. 5 ay oldu kredi kartımı alalı ama hemen kart aidatı geldi ve ben kart aisatı ödemek istemiyorum

 3. Selamıaleyküm Deniz bank ailesi bonus platinum kıredi kartının yıllık kart ücreti varmıdır bir sorayım dedim herkese kolay gelsin iyi çalışmalar.

  1. Merhaba deniz bank bonus platinum kredi kartı için yıllık asıl kart 154 TL, ek kart ise 77 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu