DenizBank 200 TL Bonus Kampanyası 2020

Eğer sizde Denizbank yapılan bu işlem sayesinde 200 TL kazanın kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, kampanya detaylarını dikkatli okuyun ve uygulayın. Çok basit bir şekilde katılabileceğiniz kampanya sayesinde 200 TL hediye para kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Denizbank kredi kartı kullanıcılarının büyük bir heyecanla merak ettiği kampanyanın detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Denizbank 200 TL Kazanın Kampanya Detayları

  • 1-30 Eylül tarihleri arasında denizbank.com.tr, denizbonus.com.tr, mobil web, mobil Deniz, Denizbank Facebook sayfasından Denizbank Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmalısınız. Kredi kartı onaylanan ve eline geçen müşteriler 31 Ekim 2020 tarihine kadar kredi kartı ile yapacakları ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerine 50 TL Bonus kazanacaklar.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bonuslar 11 Kasım 2020 tarihinde ilgili karta yüklenecektir.

Denizbank A101 Kampanyaları Nedir?

Şayet Denizbank yapılan bu işlem sayesinde 200 TL kazan kampanyası ile kazanılan Bonuslar 21 Kasım 2020 tarihine kadar kullanılmazsa geri alınacaktır. Bu yüzden bu tarihi kaçırmamanız oldukça önemlidir.

  • Vereceğiniz aylık harcama taahhüdü neticesinde kartınıza bir defaya mahsusluk Bonus yüklemesi yapılacaktır. Bunun haricinde yine yapacağınız alışverişlerden Bonus kazanabileceksiniz.
  • Kampanyaya başvuruda bulunabilmeniz için geçmişe dönük herhangi bir kredi kartı borcunuzun bulunmaması gerekmektedir. Yine aynı şekilde geçmiş tüm borçlarınızın düzenli olarak ödenmiş ve kesinlikle gecikmeye girmemiş olması çok önemlidir. Kısaca başvuruda bulunabilmeniz için kredi kartı ödemelerinizin geçmişinde hiçbir sorun olmamalıdır.
  • Denizbank’ın Bonus kredi kartı kullanıcıları için düzenlemiş olduğu bu eşsiz kampanyadan yararlanabilmeniz için taahhüdünüzü 12 ay boyunca sürdürmeniz gereklidir. Eğer vermiş olduğunuz taahhütten cayarsanız verilen Bonuslar geri alınacaktır.

Denizbank Bonus Trink Kart Nedir?

Denizbank yapılan bu işlem sayesinde 200 TL kazan kampanyası için vermiş olduğunuz sözünüz dahilinde aylık bazdaki harcamalarınızı gerçekleştirmeniz gereklidir.

Aylık taahhüt tutarınıza taksitli işlemlerdeki alışverişinizin yapıldığı ilk başlangıçtaki harcama miktarı değil, taksitlerinizin tutarları dahil edilecektir. Yani her ay ekstrenize yansıtılan taksit miktarınız o ay için harcama sayılacaktır.

  • Kampanyanız harcamaya başladığınız ayı takip eden ilk ekstrenizle birlikte başlatılmış olacaktır. Ancak kampanyaya katılımınız ile son ekstreniz arasında 25 günden daha az bir süre olursa kampanyaya katılımınız bir sonraki ekstre ile başlayacaktır.

Denizbank Bonus Kampanya Şartları Nedir?

Seçmiş olduğunuz kredi kartını iki ay üst üste kullanmazsanız, sözünüze Bonus kampanya katılımından sonra kart aidatlarınızı düzenli ödemezseniz ya da sözleşmeye aykırı harekette bulunursanız kartınız iptal edilebilecektir.

Denizbank yapılan bu işlem sayesinde 200 TL kazan kampanyası kapsamında kazanıp kullanmadığınız Bonus geri alınacak. Şayet kullanılmışsa kullanılan kısım kadarı bir sonraki ekstrenize yansıtılacaktır.

  • Kampanyadan asıl kart sahipleri yararlanabilmektedir. D-Şarj, Net Kart, Emekli Bonus, Kurum Kartları, Site Kartları, Meslek Kartları, Kampüs Kartları, Vakıf/Dernek ve Afili Bonus kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu