Kredi Kartı

Cepteteb Migros Kampanyaları Nedir? 2020

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerine birbirinden cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor. En son düzenlediği CEPTETEB ile Migros herkese 100 TL hediye kuponu kampanyası oldukça ses getirmişe benziyor.

CepteTeb Giriş ve İndir Nasıl Yapılır?

Çünkü en çok araştırılan ve soru sorulan konulardan bir tanesi bu kampanya ve detayları olmaktadır. Bu sebeple detaylı bir araştırma yaptık ve sizler için kampanyaya dair hemen her detayı yazımızda paylaştık.

Kampanya koşulları aslında oldukça basit ve kolay bir içerikten oluşuyor. Bu sebeple şimdiden 100 TL’lik hediye çekinizle neler alacağınızı düşünebilirsiniz.

Migros Sanal Market İndirim Kodu Kampanyaları 2020 Nedir?

CEPTETEB kampanyası ile 3 arkadaşını CEPTETEB’li yapanlara özel Migros sanal marketlerde geçerli olmak üzere 100 TL hediye kuponu fırsatı sunmaktadır.

Özel olarak tasarlanmış olan bu kampanyada CEPTETEB mobil uygulamasından ya da internet şubesinden alacağınız davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğiniz arkadaşlarınıza göndermeniz gerekmektedir.

Money Kart Kayıt Üyeliği Nasıl Yapılır? 2002

CEPTETEB ile money kart indirim hediyeleri kampanyasından yararlanılabilmesi için arkadaşlarınızın bu kodu başvuru formunu doldururken ilk adımdaki davet kodu bölümüne girmeleri gerekiyor.

Sizin göndermiş olduğunuz davet kodu ile CEPTETEB’li olan arkadaşlarınızın belirtmiş oldukları adreslere gidilip kartları teslim edildiğinde CEPTETEB müşterisi olacaklardır.

Cepteteb ile Migros İndirim Çeki Nasıl Alınır? 2020

Hediye çekini alabilmek için en az 3 arkadaşınızı göndereceğiniz davetiye kodunuzla CEPTETEB müşterisi yapmalısınız.

Göndermeniz gereken davetiye kodunu CEPTETEB internet şubesinden ya da mobil uygulamanızdan giriş yaparak kampanyalar kısmından alabilirsiniz.

Bu kodu kendinizin belirleyeceği 3 arkadaşınıza göndermelisiniz. Arkadaşlarınız başvuru formunu doldururken ilk adımdaki davetiye kodu bölümüne sizin gönderdiğiniz kodu girmelidirler.

Migros Sanal Kart Kullanımı Nedir?

CEPTETEB ile Migros herkese 100 TL hediye ediyor kampanyasından istifade edebilmeniz için, arkadaşlarınızın adresine gidilerek hesap kartları teslim edilmektedir. Hesap kartları teslim edildiğinde kart aktif olacak ve arkadaşlarınızın CEPTETEB müşterisi olma işlemleri gerçekleşecektir.

Hemen her edinimlerinizde sizlere bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Hedefiniz olan üç kişi limitini tamamladığınızda da sizlere Migros Sanal Marketlerde geçerli 100 TL hediye çeki kodunuz SMS ile gönderilecektir.

Migros Sanal Market Uygulaması Apk İndir Nasıl Yapılır?

İndirim kodundan istifade edebilmeniz için, Migros Sanal Market mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Migros Sanal Market hediye çekiniz size 100 TL alışveriş indirimi sağlamaktadır. İndirimden istifade edebilmeniz için en az 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Migros Hediye Çeki Kodu Nasıl Alınır?

CEPTETEB ile Migros herkese 100 TL hediye ediyor kampanyası ile kazandığınız hediye çekinizle diyelim ki 110 TL’lik alışveriş yaptınız. Bunun 100 TL’si hediye çekinizden karşılanırken, 10 TL’si sizin hesabınızdan tahsil edilmektedir.

Ödeme sayfasında yer alan hediye çeklerim kısmına indirim kodunuzu girerek indiriminizi aktif hale getirebilmektesiniz.

Migros Sanal Market İletişim Telefon Numarası Nedir?

Kampanya için hedefinizi tamamladığınızda bilgi mesajı bir gün içerisinde gelecektir.

Hediye çekinin son kullanım tarihi 31 Aralık 2020 gece saat 23:59’a kadardır. Daha detaylı bilgiyi 444 10 44 numaralı Migros müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu